ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (2023 – 2024)

                                                                             ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

                                                                       ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023 – 2024

                                                                                               Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
16/9/2023 15:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 61 -49
16/9/2023 17:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 49-45
16/9/2023 14:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 0-20(α.α)
16/9/2023 12:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20 – 70
Ρεπώ: Α.Γ.Σ.Ι, ΑΤΛΑΣ

 

 2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/9/2023 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. 31 – 83
24/9/2023 16:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 72 – 55
17/9/2023 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 81 – 49
17/9/2023 19:00 EPIRUS SPORT ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 31 – 57
Ρεπώ: Α.Γ.Σ.Ι.(Β), Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
23/9/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 90 -47
5/11/2023 12:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 64 – 58
24/9/2023 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0-20(α.α)
24/9/2023 16:00 EPIRUS SPORT ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 76 – 40
Ρεπώ: ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
22/10/2023 15:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι. 48 – 72
30/9/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 58 – 40
ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
30/9/2023 15:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 67- 57
Ρεπώ: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
1/10/2023 13:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 65 – 71
1/10/2023 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 51- 45
17/12/2023 13:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-20(α.α)
1/10/2023 13:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 49 – 65
Ρεπώ: Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ, Α.Γ.Σ.Ι.

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
8/10/2023 15:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. 45 -55
8/10/2023 18:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 44 – 77
7/10/2023 16:30 EPIRUS SPORT ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 46- 58
14/10/2023 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 80 – 60
Ρεπώ: Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ, ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/10/2023 21:00 ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΟ Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 60 – 32
14/10/2023 16:30 EPIRUS SPORT ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 65 – 76
11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
14/10/2023 15:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 36 -55
Ρεπώ: Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ, Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

 

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς    Σκορ
29/10/2023 18:30 EPIRUS SPORT ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. 36 -101
29/10/2023 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ –  Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-20(α.α)
29/10/2023 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 44 – 70
28/10/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 78 -44
Ρεπώ: Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
12/11/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 75 – 63
12/11/2023 13:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 49 – 67
11/11/2023 12:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 57 – 42
11/11/2023 15:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 61 – 58

 

10η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/11/2023 20:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. 45 – 92
ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-20(α.α)
9/12/2023 16:00 EPIRUS SPORT ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 66 – 69
19/11/2023 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 43 – 75
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

11η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
26/11/2023 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 85 – 47
26/11/2023 9:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 43 – 47
25/11/2023 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
10/12/2023 15:30 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 76 – 51
Ρεπώ: Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ, Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/1/2024 11:45 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 62 – 71
20/1/2024 14:00 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 66 – 73
9/12/2023 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
10/12/2023 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 90 – 27
Ρεπώ: Α.Γ.Σ.Ι, ΑΤΛΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/12/2023 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 81 – 38
16/12/2023 21:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 54 -58
17/12/2023 16:00 EPIRUS SPORT Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 42 – 64
17/12/2023 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 82 – 59
Ρεπώ: Α.Γ.Σ.Ι.(Β), Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
22/12/2023 16:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Σ.Ι. 43 – 79
3/3/2024 14:30 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 84 – 69
ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
23/12/2023 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 55 – 76
Ρεπώ: ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
7/1/2024 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 66 – 39
7/1/2024 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 44 – 63
7/1/2024 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 0-20(α.α)
7/1/2024 10:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 54 – 71
Ρεπώ: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
14/1/2024 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 54 – 45
13/1/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 34 – 58
13/1/2024 EPIRUS SPORT ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
13/1/2024 14:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20-0(α.α)
Ρεπώ: Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ, Α.Γ.Σ.Ι.

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
27/1/2024 12:00 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 87 – 47
27/1/2024 16:00 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 62 – 45
27/1/2024 14:00 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 45 – 57
27/1/2024 16:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 67 – 71
Ρεπώ: Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ, ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
4/2/2024 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Γ.Σ.Ι. 40 – 60
3/2/2024 15:00 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 68 – 75
3/2/2024 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-20(α.α)
3/2/2024 17:00 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 82 – 65
Ρεπώ: Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ, Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/2/2024 21:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 72 – 49
17/2/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
17/2/2024 15:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 75 – 68
17/2/2024 17:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 75 – 70
Ρεπώ: Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι. 0-20(α.α)
24/2/2024 17:30 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 48 – 59
24/2/2024 16:00 EPIRUS SPORT ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 62 – 52
24/2/2024 21:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 54 – 72
25/2/2024 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 74 – 71

 

10η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
2/3/2024 21:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 98 – 41
2/3/2024 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
3/3/2024 19:30 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 69 – 65
2/3/2024 12:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 66 – 54
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

11η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
9/3/2024 21:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.
9/3/2024 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9/3/2024 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 0-20(α.α)
9/3/2024 EPIRUS SPORT ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
Ρεπώ: Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ, Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υποχρεωμένα να εξασφαλίζουν άδειες διεξαγωγής αγώνα για τους εντός έδρας αγώνες τους, από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.