Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (2023 – 2024)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023 – 2024

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5/11/2023 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 42 – 55
5/11/2023 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 77 – 53
4/11/2023 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 67 – 57
4/11/2023 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 20-0(α.α)
Ρεπώ: Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/11/2023 17:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ 42 – 86
12/11/2023 15:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 71 – 24
12/11/2023 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 51 – 86
12/11/2023 16:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 0-20(α.α)
Ρεπώ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ”

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/11/2023 13:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 51 – 45
19/11/2023 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 44 – 89
19/11/2023 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 20-0(α.α)
18/11/2023 18:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” 48 – 78
Ρεπώ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
26/11/2023 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ 54 – 51
26/11/2023 16:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 0-20(α.α)
25/11/2023 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 56 – 75
26/11/2023 19:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 58 – 37
Ρεπώ: Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
3/12/2023 13:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 20-0(α.α)
3/12/2023 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” 57 – 64
3/12/2023 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 90 – 71
3/12/2023 17:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 52 – 53
Ρεπώ: ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
10/12/2023 13:15 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” – Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ 43 – 67
9/12/2023 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
10/12/2023 16:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-20(α.α)
10/12/2023 19:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 63 – 61
Ρεπώ: ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/12/2023 13:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 64 – 50
17/12/2023 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 33 – 78
17/12/2023 17:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” 55 – 67
17/12/2023 11:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 20-0(α.α)
Ρεπώ: ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
15/1/2024 22:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 55 – 56
7/1/2024 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 94 – 34
7/1/2024 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 75 – 71
7/1/2024 16:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20(α.α)
Ρεπώ: Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
14/1/2024 11:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 82 – 35
14/1/2024 17:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 39 – 84
14/1/2024 20:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 76 – 68
14/1/2024 18:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” 67 – 65
Ρεπώ: Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/1/2024 17:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 59 – 61
21/1/2024 20:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 53 – 93
21/1/2024 19:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 90 – 68
21/1/2024 16:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” 0-20(α.α)
Ρεπώ: Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
28/1/2024 10:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 66 – 35
28/1/2024 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 37 – 64
28/1/2024 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 76 – 51
27/1/2024 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 20-0(α.α)
Ρεπώ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ”

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
4/2/2024 20:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ 55 – 60
4/2/2024 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 91 – 42
4/2/2024 16:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-20(α.α)
3/2/2024 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 65 – 57
Ρεπώ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/2/2024 19:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ αναβλήθηκε
18/2/2024 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 20-0(α.α)
21/2/2024 21:45 EPIRUS SPORT ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ”
18/2/2024 18:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 75 – 84
Ρεπώ: Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/2/2024 16:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ 0-20(α.α)
24/2/2024 18:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ αναβλήθηκε
24/2/2024 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ αναβλήθηκε
25/2/2024 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Ρεπώ: ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
3/3/2024 10:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ”
3/3/2024 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
3/3/2024 17:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 20-0(α.α)
3/3/2024 12:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ρεπώ: ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
9/3/2024 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ
10/3/2024 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ
9/3/2024 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
10/3/2024 16:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-20(α.α)
Ρεπώ: ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/3/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ
17/3/2024 17:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
17/3/2024 13:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ”
17/3/2024 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 20-0(α.α)
Ρεπώ: Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ

 

 9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24/3/2024 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ
24/3/2024 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
24/3/2024 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
24/3/2024 18:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ρεπώ: Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

 

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υποχρεωμένα να εξασφαλίζουν άδειες διεξαγωγής αγώνα για τους εντός έδρας αγώνες τους, από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.