Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (2023 – 2024)

  1. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023 – 2024

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
4/11/2023 17:30 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 60 -56
4/11/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 44 – 58
5/11/2023 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 54 – 51
4/11/2023 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 63 -62
Ρεπώ: Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/11/2023 19:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 69 – 57
11/11/2023 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 66 -69
11/11/2023 17:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 44 – 55
12/11/2023 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. 82 – 43
Ρεπώ: Α.Λ.Φ.Α. 93

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/11/2023 16:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 60 – 62
19/11/2023 16:30 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 56 – 49
19/11/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 51 – 54
19/11/2023 16:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Λ.Φ.Α. 93 61 – 79
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
26/11/2023 19:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 44 – 68
26/11/2023 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 56 – 57
26/11/2023 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 61 – 47
26/11/2023 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 51 -53
Ρεπώ: Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
2/12/2023 19:15 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 68 – 69
2/12/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93 66 – 68
2/12/2023 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. 49 – 48
2/12/2023 18:30 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 42 – 40
Ρεπώ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
10/12/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 78 – 73
10/12/2023 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  ΜΕΣΟΛ. – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 51 – 63
10/12/2023 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 71 – 52
10/12/2023 17:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 73 – 67
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
16/12/2023 17:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. 71 – 58
16/12/2023 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 61 – 43
16/12/2023 19:45 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93 44 – 60
11/2/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 67 – 60
Ρεπώ: Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
7/1/2024 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 63 – 68
7/1/2024 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 43 – 64
7/1/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 59 – 77
7/1/2024 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 66 – 41
Ρεπώ: ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/1/2024 19:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 74 -62
13/1/2024 19:15 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 62 – 63
14/1/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. 44 – 70
13/1/2024 17:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Λ.Φ.Α. 93 73 – 63
Ρεπώ: Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/1/2024 16:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 56 – 47
20/1/2024 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 57 – 61
21/1/2024 17:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. 67 – 57
21/1/2024 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 86 – 45
Ρεπώ: Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
28/1/2024 19:15 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 48 – 62
28/1/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 81 – 58
28/1/2024 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 51 – 60
28/1/2024 17:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 45 – 52
Ρεπώ: Α.Λ.Φ.Α. 93

 

 3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
4/2/2024 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 51 – 59
4/2/2024 17:30 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 61 – 54
4/2/2024 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 60 – 47
4/2/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. 79 – 57
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/2/2024 15:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 70 – 43
18/2/2024 17:30 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 50 – 46
17/2/2024 20:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93 60 – 63
17/2/2024 18:30 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 71 – 48
Ρεπώ: Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/2/2024 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 67 – 61
25/2/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 53 – 75
25/2/2024 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ.  – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 58 – 66
25/2/2024 17:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 57 – 61
Ρεπώ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
3/3/2024 15:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 74 – 56
3/3/2024 17:30 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. 72 – 53
2/3/2024 17:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 70 – 71
3/3/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 69 – 65
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
10/3/2024 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
10/3/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
10/3/2024 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
10/3/2024 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
Ρεπώ: Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 

 8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
16/3/2024 16:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ- Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
16/3/2024 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ- ΑΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
16/3/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93
17/3/2024 17:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Ρεπώ: ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

 9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24/3/2024 15:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
24/3/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
24/3/2024 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΜΕΣΟΛ.- ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
24/3/2024 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ
Ρεπώ: Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υποχρεωμένα να εξασφαλίζουν άδειες διεξαγωγής αγώνα για τους εντός έδρας αγώνες τους, από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.