Α΄ΑΝΔΡΩΝ (2023 – 2024)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023 – 2024

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
14/10/2023 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 56 – 62
14/10/2023 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 52 – 62
14/10/2023 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 60 – 91
14/10/2023 19:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 63 – 49
14/10/2023 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 64 -77
14/10/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 98 -52
Ρεπώ : Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/10/2023 15:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 56- 52
21/10/2023 16:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 54- 70
21/10/2023 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 56 -68
21/10/2023 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 67- 48
22/10/2023 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 64 – 73
21/10/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 62 -71
Ρεπώ : Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
29/10/2023 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 73 -83
29/10/2023 21:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 80 -75
29/10/2023 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 65 – 51
28/10/2023 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 64- 42
29/10/2023 18:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 70 – 71
29/10/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 62 – 50
Ρεπώ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5/11/2023 13:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 67 -78
4/11/2023 14:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 71 -62
5/11/2023 15:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 56 – 58
4/11/2023 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 73 -54
4/11/2023 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 58 – 54
4/11/2023 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 53 – 59
Ρεπώ : Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/11/2023 18:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 56 – 54
11/11/2023 14:45 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 74 -61
12/11/2023 19:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 66 – 60
11/11/2023 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 67 – 58
11/11/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 75 -56
11/11/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 57 – 56
Ρεπώ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
26/11/2023 14:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 67 – 56
25/11/2023 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 54 – 81
25/11/2023 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 87 – 70
25/11/2023 18:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 60 – 74
25/11/2023 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 47 – 50
25/11/2023 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 58 – 86
Ρεπώ : Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
2/12/2023 20:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 72 – 67
2/12/2023 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 64 – 67
17/3/2024 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
2/12/2023 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 66 – 53
2/12/2023 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 73 – 62
2/12/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 76 – 60
Ρεπώ : ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
9/12/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 78 – 65
9/12/2023 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 60 – 75
9/12/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 72 – 81
9/12/2023 18:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 66 – 57
10/12/2023 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 46 – 82
9/12/2023 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 71 – 56
Ρεπώ : ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
16/12/2023 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 71 – 45
16/12/2023 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 70 – 53
16/12/2023 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 48 -49
16/12/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 81 – 65
16/12/2023 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 71 – 69
16/12/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 74 – 51
Ρεπώ : Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

10η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
23/12/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 76 – 78
23/12/2023 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 55 – 67
23/12/2023 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 76 – 79
23/12/2023 18:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 54 – 85
23/12/2023 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 78 – 67
18/11/2023 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 79 -61
Ρεπώ : ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

11η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/1/2024 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 63 – 48
13/1/2024 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 93 – 52
13/1/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 57 – 48
13/1/2024 17:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 60 -48
13/1/2024 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 70 – 69
13/1/2024 18:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 68 – 55
Ρεπώ : Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

12η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/1/2024 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 79 – 65
20/1/2024 18:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77 – 61
20/1/2024 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 51 – 60
20/1/2024 21:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 60 – 66
20/1/2024 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 99 – 43
20/1/2024 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 58 – 65
Ρεπώ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

13η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
27/1/2024 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 55 – 65
27/1/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 57 – 33
27/1/2024 15:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 82 – 61
27/1/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 60 – 52
27/1/2024 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 60 – 74
27/1/2024 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 72 – 64
Ρεπώ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
3/2/2024 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 55 – 64
3/2/2024 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 61 – 67
4/2/2024 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 115 – 86
3/2/2024 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 69 – 67
3/2/2024 19:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 76 – 52
3/2/2024 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 49 – 61
Ρεπώ : Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/2/2024 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ        –
10/2/2024 19:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 80 – 57
10/2/2024 13:45 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 69 – 45
10/2/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 76 – 84
10/2/2024 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 61 – 44
10/2/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 55 – 46
Ρεπώ : Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/2/2024 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 76 – 81
17/2/2024 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ αναβλήθηκε
17/2/2024 17:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ αναβλήθηκε
18/2/2024 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 57 – 67
17/2/2024 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 69 – 60
17/2/2024 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 58 – 59
Ρεπώ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/2/2024 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 72 – 51
24/2/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ αναβλήθηκε
24/2/2024 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 54 – 43
24/2/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 54 – 64
24/2/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 62 – 48
24/2/2024 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 85 – 63
Ρεπώ : Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
2/3/2024 21:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 52 – 61
2/3/2024 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 58 – 71
2/3/2024 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 63 – 71
2/3/2024 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 78 – 54
2/3/2024 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 53 – 65
2/3/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 55 – 71
Ρεπώ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
9/3/2024 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
10/3/2024 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
9/3/2024 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9/3/2024 18:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
9/3/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
9/3/2024 15:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
Ρεπώ : Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24/3/2024 19:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
23/3/2024 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
23/3/2024 18:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ
23/3/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
23/3/2024 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
23/3/2024 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ
Ρεπώ : ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
30/3/2024 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
30/3/2024 15:30 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
30/3/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
30/3/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
30/3/2024 15:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
30/3/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
Ρεπώ : ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
6/4/2024 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
6/4/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
6/4/2024 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ
6/4/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6/4/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
6/4/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ
Ρεπώ : Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

10η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/4/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
13/4/2024 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
13/4/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ
13/4/2024 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
13/4/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13/4/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ. ΛΕΩΝ
Ρεπώ : ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

11η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/4/2024 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
20/4/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
20/4/2024 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
20/4/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
20/4/2024 18:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ
20/4/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
Ρεπώ : Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

12η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/5/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ
11/5/2024 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
11/5/2024 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
11/5/2024 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
11/5/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
11/5/2024 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Ρεπώ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

13η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/5/2024 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
18/5/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
18/5/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
18/5/2024 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ
18/5/2024 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
18/5/2024 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
Ρεπώ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υποχρεωμένα να εξασφαλίζουν άδειες διεξαγωγής αγώνα για τους εντός έδρας αγώνες τους, από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.