ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (2022 – 2023)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2022 -2023

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/1/2023 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 25 – 47
Ρεπώ: Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
28/1/2023 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25 – 21
Ρεπώ: Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
4/2/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’
Ρεπώ: Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/2/2023 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’
Ρεπώ:  Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/2/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
4/3/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Ρεπώ:  Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

Γ’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/3/2023 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/3/2023 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Ρεπώ: Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/4/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’
Ρεπώ: Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

Δ’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/4/2023 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’
Ρεπώ:  Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/4/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
6/5/2023 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Ρεπώ:  Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Το Πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε 4 Γύρους για τον Α’  Όμιλο. Στον Β’ και Γ’ Όμιλο θα διεξαχθεί σε 2 Γύρους.

Προκρίνονται για την Β’ Φάση οι δύο πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Α’ και Β’ και οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από τον Γ’ Όμιλο.

1ος Α’ Ομίλου – 4ος Γ’ Ομίλου

1ος Β’ Ομίλου – 3ος Γ’ Ομίλου

1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου

2ος Α’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου (ουδέτερο γήπεδο)

Οι νικητές των αγώνων της Β’ Φάσης (4 ομάδες) θα μπουν σε κλήρωση για να προκύψουν τα ζευγάρια των ημιτελικών . Οι ημιτελικοί και ο Τελικός θα διεξαχθούν σε ουδέτερα γήπεδα.

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12