ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (2022 – 2023)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2022 -2023

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/10/2022 15:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 55 – 40
1/10/2022 17:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74-16
1/10/2022 13:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 80 – 47
Ρεπώ: Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/10/2022 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 41 – 47
6/11/2022 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 31 – 57
16/10/2022 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 48 – 46
Ρεπώ: Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/12/2022 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
30/10/2022 13:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 27 – 39
30/10/2022 15:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 49 – 38
Ρεπώ: Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13/11/2022 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 61 – 42
12/11/2022 11:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 77 – 51
13/11/2022 13:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 38 – 36
Ρεπώ: Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ  

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/11/2022 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 40 – 79
27/11/2022 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 55 – 76
27/11/2022 12:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 30 – 73
Ρεπώ: Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/12/2022 11:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 52- 42
11/12/2022 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 99 – 25
18/12/2022 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 69 – 49
Ρεπώ: Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ  

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/1/2023 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 49 – 53
8/1/2023 12:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 16 – 76
7/1/2023 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 27 – 47
Ρεπώ: Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/1/2023 12:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 31 – 57
22/1/2023 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 29 – 48
22/1/2023 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 49 – 69
Ρεπώ: Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/2/2023 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
5/2/2023 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
5/2/2023 10:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
Ρεπώ: Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/2/2023 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
19/2/2023 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
19/2/2023 14:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ
Ρεπώ: Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/3/2023 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
12/3/2023 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
11/3/2023 12:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ρεπώ: Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ  

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/4/2023 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
2/4/2023 12:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1/4/2023 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Ρεπώ: Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  

 

 6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/4/2023 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ
22/4/2023 12:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
23/4/2023 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
Ρεπώ: Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/5/2023 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
14/5/2023 14:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
14/5/2023 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ρεπώ: Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  

Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β, Γ, Δ ) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ αγώνες μπαράζ  όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 4ος Β’ Ομίλου           (Α)

 

1ος Β’ Ομίλου – 4ος Α’ Ομίλου           (Β)

2ος Α’ Ομίλου – 3ος Β’ Ομίλου           (Γ)

2ος Β’ Ομίλου – 3ος Α’ Ομίλου           (Δ)

1ος Γ’ Ομίλου – 4ος Δ’ Ομίλου            (Ε)

1ος Δ’ Ομίλου – 4ος Γ’ Ομίλου            (Ζ)

2ος Γ’ Ομίλου – 3ος Δ’ Ομίλου           (Η)

2ος Δ’ Ομίλου – 3ος Γ’ Ομίλου            (Θ)

Στα Προημιτελικά οι νικητές των αγώνων της Β’ Φάσης  θα αγωνιστούν σε ουδέτερα γήπεδα όπως παρακάτω :

 

ΝΙΚΗΤΗΣ (Α) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Ε)

ΝΙΚΗΤΗΣ (Β) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Ζ)

ΝΙΚΗΤΗΣ (Γ) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Η)

ΝΙΚΗΤΗΣ (Δ) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Θ)

 

Οι ημιτελικοί αγώνες θα προκύψουν μετά από Κλήρωση και θα διεξαχθούν σε ουδέτερα γήπεδα.

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.