ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (2022 – 2023)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2022 -2023

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/9/2022 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 41 – 45
17/9/2022 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 70 – 36
17/9/2022 16:30 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 24 – 81
17/9/2022 18:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 60 -100
17/9/2022 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 48 – 40

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/9/2022 12:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 48 – 52
18/9/2022 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 55-71
18/9/2022 17:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
18/9/2022 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 85 – 41
18/9/2022 14:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 40-64

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/9/2022 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 33 – 50
25/9/2022 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 73 – 76
25/9/2022 12:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 29 -64
25/9/2022 12:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 0-20(α.α)
25/9/2022 14:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 48 – 43

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/10/2022 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 58 – 26
2/10/2022 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 60 – 65
2/10/2022 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 85 – 30
2/10/2022 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 42 – 81
2/10/2022 14:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 37 – 41

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/10/2022 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 40 – 62
15/10/2022 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 47 – 56
15/10/2022 11:30 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 54 – 60
15/10/2022 19:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 51 – 38
15/10/2022 15:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 51 – 53

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/10/2022 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 60 – 48
16/10/2022 14:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 24 – 83
16/10/2022 16:30 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 20 – 82
5/11/2022 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 47 – 48
16/10/2022 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 65 – 36

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/10/2022 19:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 53 – 27
22/10/2022 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 79 – 35
5/11/2022 14:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 70 -59
23/10/2022 12:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 32 – 51
04/11/2022 19:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 69 – 79

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/10/2022 11:30 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 27 – 88
29/10/2022 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 45 – 29
29/10/2022 13:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 38- 51
29/10/2022 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 20-0(α.α)
29/10/2022 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 60 – 56

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/11/2022 11:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 49 – 83
12/11/2022 13:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 56 – 65
12/11/2022 15:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 71 – 28
18/12/2022 11:30 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 20-0(α.α)
12/11/2022 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 58 – 67

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/11/2022 14:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 62 -37
20/11/2022 12:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 54 – 79
19/11/2022 10:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 47 -40
19/11/2022 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 69 -53
19/11/2022 10:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 41 -58

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/11/2022 11:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 37 – 50
26/11/2022 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 56 – 36
26/11/2022 11:30 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 34 – 84
26/11/2022 15:30 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 38 – 85
26/11/2022 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 53 – 46

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/12/2022 12:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 53- 45
10/12/2022 11:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 44- 95
10/12/2022 13:15 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 79 – 29
10/12/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 75 – 39
10/12/2022 15:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 52 – 58

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/12/2022 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 59- 71
17/12/2022 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79 – 61
17/12/2022 13:30 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 35 – 66
17/12/2022 11:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 70 – 44
17/12/2022 17:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 66- 52

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/1/2023 19:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 78 – 57
14/1/2023 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 41 – 85
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0-20(α.α)
14/1/2023 13:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 47 – 60
14/1/2023 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 77 – 40

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
28/1/2023 11:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 43 – 54
NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 20-0(α.α)
28/1/2023 14:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 67 – 41
29/1/2023 12:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 47 – 62
28/1/2023 12:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 83 – 75

 

 7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20(α.α)
4/2/2023 11:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
4/2/2023 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
5/2/2023 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
4/2/2023 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/2/2023 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
11/2/2023 14:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 20-0(α.α)
11/2/2023 14:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
11/2/2023 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/2/2023 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
18/2/2023 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
18/2/2023 12:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 0-20(α.α)
19/2/2023 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  

Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β, Γ, Δ ) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ αγώνες μπαράζ στις έδρες των πρώτων όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου

1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου

1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου

1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου

Οι νικήτριες ομάδες προκρίνονται για το FINAL FOUR στο οποίο τα ζευγάρια των φιναλίστ θα προκύψουν μετά από κλήρωση .

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.