ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (2022 – 2023)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2022 -2023

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
24/9/2022 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 43-46
24/9/2022 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 33 – 47
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/9/2022 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 47-17
25/9/2022 14:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 21 – 51
Ρεπώ: Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/10/2022 15:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 29 – 46
1/10/2022 13:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 58 – 17
Ρεπώ: Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/10/2022 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
9/10/2022 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Ρεπώ: ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/10/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
16/10/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
Ρεπώ: Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/10/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
22/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

 2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
6/11/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
5/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
12/11/2022 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ρεπώ: Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
20/11/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
20/11/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
27/11/2022 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Ρεπώ: Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

Γ’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
4/12/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
3/12/2022 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/12/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
18/12/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ρεπώ: Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/1/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8/1/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
Ρεπώ: Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/1/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
15/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Ρεπώ: ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/1/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
21-22/1/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
Ρεπώ: Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

Δ’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/2/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
5/2/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/2/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
11/2/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/2/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
18/2/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ρεπώ: Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5-3/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
5/3/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/3/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
12/3/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Ρεπώ: Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  

Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β,) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ διπλούς αγώνες  όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου

1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου

Οι νικήτριες ομάδες θα αγωνιστούν στον Τελικό που θα διεξαχθεί σε ουδέτερο γήπεδο.

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.