ΕΦΗΒΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (2022 – 2023)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2022 -2023

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
24/9/2022 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 56 – 61
24/9/2022 15:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Σ.Ι. 58- 52
Ρεπώ: Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/10/2022 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 74 -45
1/10/2022 20:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 55 -74
Ρεπώ: Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/10/2022 21:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι.
8/10/2022 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
Ρεπώ: Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ  

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/10/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
23/10/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
30/10/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
29/10/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
Ρεπώ: Α.Γ.Σ.Ι.  

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/11/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
13/11/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
Ρεπώ: Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/11/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
27/11/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.
Ρεπώ: Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/12/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10/12/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ρεπώ: Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ  

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/1/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
8/1/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ  

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/1/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14/1/2023 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ρεπώ: Α.Γ.Σ.Ι.  

 

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  

Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β, Γ, Δ ) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ αγώνες μπαράζ στις έδρες των πρώτων όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου

1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου

1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου

1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου

Οι νικήτριες ομάδες προκρίνονται για το FINAL FOUR στο οποίο τα ζευγάρια των φιναλίστ θα προκύψουν μετά από κλήρωση .

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.