ΜΙΝΙ 2005 ΑΓΟΡΙΩΝ - Ζ' ΟΜΙΛΟΣ Print
Written by Administrator   
Friday, 18 January 2019 09:52

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2005 ΑΓΟΡΙΩΝ Α΄ ΦΑΣΗ – Z ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018 - 2019

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

3/3/2019

 9:30

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 37 - 45

3/3/2019

 18:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

 60 - 48

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

17/3/2019

 15:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 82 - 31

31/3/2019

 11:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 41 - 44

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

24/3/2019

 12:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 33 - 57

24/3/2019

 12:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 85 - 35

 

 

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

7/4/2019

 9:15

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 50 - 41

6/4/2019

 16:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 61 - 41

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

15/4/2019

 16:30

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

 24 - 57

13/4/2019

 13:30

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 62 - 20

 

 

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

20/4/2019

 14:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 20-0(α.α)

20/4/2019

 14:15

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

 25 - 55

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι δύο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τον όμιλο Η και η καλύτερη τρίτη από τους ομίλους Β, Γ, Δ, Ε (συνολικά 16 ομάδες).

Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

Β΄ ΦΑΣΗ ΜΤ 24/4/2019    

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

1ος Α ομίλου – 2ος Β ομίλου

Α

1ος Β ομίλου – 2ος Α ομίλου

Β

1ος Γ ομίλου – 2ος Ε ομίλου

Γ

1ος Δ ομίλου – 2ος Γ ομίλου

Δ

1ος Ε ομίλου – 3ος Η ομίλου

Ε

1ος Ζ ομίλου – 2ος Η ομίλου

Ζ

1ος Η ομίλου – 2ος Ζ ομίλου

Η

2ος Δ ομίλου - 3ος Β,Γ,Δ,Ε ομίλου

Θ

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 4-5/5/2019

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

Νικητής Α – Νικητής Β

Ι

Νικητής Γ – Νικητής Ε

Κ

Νικητής Δ – Νικητής Θ

Λ

Νικητής Η – Νικητής Ζ

Μ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 11-12/5/2019

ΟΜΑΔΕΣ

Νικητής Ι – Νικητής Λ

Νικητής Κ – Νικητής Μ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ 18-19/5/2017

Last Updated on Monday, 06 May 2019 11:27