ΜΙΝΙ 2005 ΑΓΟΡΙΩΝ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ Print
Written by Administrator   
Friday, 18 January 2019 09:49

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2005 ΑΓΟΡΙΩΝ Α΄ ΦΑΣΗ – Δ ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018 - 2019

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

26/1/2019

19:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

 61 - 42

26/1/2019

14:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

39 - 29 

ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

2/2/2019

11:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

49 - 44 

2/2/2019

11:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

0-20 α.α 

ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

9/2/2019

12:30

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 60 - 72

10/2/2019

15:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 52 - 57

ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

4η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

16/2/2019

11:00 

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 67 - 51

17/2/2019

12:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

 20-0(α.α)

ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

3/3/2019

 16:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 41 - 76

2ή3/3/2019

 

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

0 - 20(α.α) 

ΡΕΠΩ : ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

23ή24/3/2019

 

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 0 - 20(α.α)

23/3/2019

15:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

30/3/2019

15:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

31/3/2019

14:30 

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

6/4/2019

 

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

6ή7/4/2019

 

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

20 - 0(α.α) 

ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

 

 

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

13ή14/4/2019

 

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 

14/4/2019

 

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 0 - 20(α.α)

ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

20ή21/4/2019

 

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

20ή21/4/2019

 

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

 20 - 0(α.α)

ΡΕΠΩ : ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι δύο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τον όμιλο Η και η καλύτερη τρίτη από τους ομίλους Β, Γ, Δ, Ε (συνολικά 16 ομάδες).

Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

Β΄ ΦΑΣΗ ΜΤ 24/4/2019    

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

1ος Α ομίλου – 2ος Β ομίλου

Α

1ος Β ομίλου – 2ος Α ομίλου

Β

1ος Γ ομίλου – 2ος Ε ομίλου

Γ

1ος Δ ομίλου – 2ος Γ ομίλου

Δ

1ος Ε ομίλου – 3ος Η ομίλου

Ε

1ος Ζ ομίλου – 2ος Η ομίλου

Ζ

1ος Η ομίλου – 2ος Ζ ομίλου

Η

2ος Δ ομίλου - 3ος Β,Γ,Δ,Ε ομίλου

Θ

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 4-5/5/2019

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

Νικητής Α – Νικητής Β

Ι

Νικητής Γ – Νικητής Ε

Κ

Νικητής Δ – Νικητής Θ

Λ

Νικητής Η – Νικητής Ζ

Μ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 11-12/5/2019

ΟΜΑΔΕΣ

Νικητής Ι – Νικητής Λ

Νικητής Κ – Νικητής Μ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ 18-19/5/2017

Last Updated on Friday, 22 March 2019 09:29