ΜΙΝΙ 2005 ΑΓΟΡΙΩΝ - Α' ΟΜΙΛΟΣ Print
Written by Administrator   
Friday, 18 January 2019 09:38

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2005 ΑΓΟΡΙΩΝ Α΄ ΦΑΣΗ – A ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

 

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018 - 2019

 

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

                            

 

 

 

1η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

3/3/2019

13:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 28 - 59

3/3/2019

15:30

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 72 - 35

 

 

 

 

 

2η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

17/3/2019

13:00

ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ

 58 - 42

17/3/2019

16:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 57 - 39

 

 

 

 

 

3η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

31/3/2019

14:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

30/3/2019

14:00

ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

 

 

1η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

7/4/2019

16:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ

 

6/4/2019

14:00

ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

 

 

 

 

 

2η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

14/4/2019

14:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

14/4/2019

15:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

21/4/2019

15:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ

 

21/4/2019

14:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

 

 

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

 

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

 

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι δύο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τον όμιλο Η και η καλύτερη τρίτη από τους ομίλους Β, Γ, Δ, Ε (συνολικά 16 ομάδες).

 

Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

 

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

 

 

Β΄ ΦΑΣΗ ΜΤ 24/4/2019    

 

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

1ος Α ομίλου – 2ος Β ομίλου

Α

1ος Β ομίλου – 2ος Α ομίλου

Β

1ος Γ ομίλου – 2ος Ε ομίλου

Γ

1ος Δ ομίλου – 2ος Γ ομίλου

Δ

1ος Ε ομίλου – 3ος Η ομίλου

Ε

1ος Ζ ομίλου – 2ος Η ομίλου

Ζ

1ος Η ομίλου – 2ος Ζ ομίλου

Η

2ος Δ ομίλου - 3ος Β,Γ,Δ,Ε ομίλου

Θ

 

 

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 4-5/5/2019

 

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

Νικητής Α – Νικητής Β

Ι

Νικητής Γ – Νικητής Ε

Κ

Νικητής Δ – Νικητής Θ

Λ

Νικητής Η – Νικητής Ζ

Μ

 

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 11-12/5/2019

 

ΟΜΑΔΕΣ

Νικητής Ι – Νικητής Λ

Νικητής Κ – Νικητής Μ

 

 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ 18-19/5/2017

 

 

 

Last Updated on Sunday, 17 March 2019 16:40