MINI ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ Print

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Γ ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018 - 2019

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

2/3/2019

20:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ

 20 - 0(α.α)

2/3/2019

 16:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ - Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) 

 80 - 24

 

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ ώ ν   α ς

Σκόρ

16/3/2019

12:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

40 - 46 

16/3/2019

 14:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β)

 70 - 15

 

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

24/3/2019

15:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β)

 62 - 13

24/3/2019

 14:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ

 70 - 46

 

 

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

31/3/2019

10:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 24 - 56

31/3/2019

 18:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) - Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

 40 - 80

 

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

13/4/2019

 14:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

 20-0(α.α)

14/4/2019

 17:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ

 20-0(α.α)

 

 

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

20ή21/4/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 20-0(α.α)

21/4/2019

15:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

 64 - 53

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τους προημιτελικούς οι δύο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες κάθε ομίλου και οι δύο καλύτερες τρίτες (συνολικά 8 ομάδες).

Οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 4-5/5/2019  

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

1ος Α ομίλου – 3ος Β ή Γ ομίλου

Α

1ος Β ομίλου – 3ος Α ή Γ ομίλου

Β

1ος Γ ομίλου – 2ος Β ομίλου

Γ

2ος Α ομίλου - 2ος Γ ομίλου

Δ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 11-12/5/2019

ΟΜΑΔΕΣ

Νικητής Α – Νικητής Β

Νικητής Γ – Νικητής Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ 18-19/5/2017