ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ - Β' ΟΜΙΛΟΣ Print

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Β ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018 - 2019

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

19/3/2019

20:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

   20-0(α.α)

9/3/2019

 14:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.

 57 - 39

 

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

7/4/2019

 15:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 25 - 47

17/3/2019

18:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 0-20(α.α)

 

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

23/3/2019

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 0-20(α.α)

23ή24/3/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 20-0(α.α)

 

 

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

31/3/2019

16:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 0-20(α.α)

31/3/2019

 20:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 49 - 50

 

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

14/4/2019

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.

 45 - 30

13ή14/4/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 20-0(α.α)

 

 

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

21/4/2019

 14:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 49 - 47

20/4/2019

12:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι.

 0-20(α.α)

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τους προημιτελικούς οι δύο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες κάθε ομίλου και οι δύο καλύτερες τρίτες (συνολικά 8 ομάδες).

Οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 4-5/5/2019  

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

1ος Α ομίλου – 3ος Β ή Γ ομίλου

Α

1ος Β ομίλου – 3ος Α ή Γ ομίλου

Β

1ος Γ ομίλου – 2ος Β ομίλου

Γ

2ος Α ομίλου - 2ος Γ ομίλου

Δ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 11-12/5/2019

ΟΜΑΔΕΣ

Νικητής Α – Νικητής Β

Νικητής Γ – Νικητής Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ 18-19/5/2017