ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ - Α' ΟΜΙΛΟΣ Print

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Α ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018 - 2019

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

3/3/2019

12:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 29 - 34

6/4/2019

16:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 33 - 62

 

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

16/3/2019

10:30

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

81 - 19

16/3/2019

13:30

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

28 - 62 

 

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

23/3/2019

13:30

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 43 - 62

23/3/2019

15:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 80 - 25

 

 

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

6/4/2019

16:00

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 51 - 30

7/4/2019

16:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 46 - 28

 

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

13/4/2019

12:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 33 - 62

13/4/2019

14:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 47 - 30

 

 

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

20/4/2019

12:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 20-0(α.α)

20/4/2019

12:30

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 14 - 55

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τους προημιτελικούς οι δύο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες κάθε ομίλου και οι δύο καλύτερες τρίτες (συνολικά 8 ομάδες).

Οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 4-5/5/2019  

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

1ος Α ομίλου – 3ος Β ή Γ ομίλου

Α

1ος Β ομίλου – 3ος Α ή Γ ομίλου

Β

1ος Γ ομίλου – 2ος Β ομίλου

Γ

2ος Α ομίλου - 2ος Γ ομίλου

Δ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 11-12/5/2019

ΟΜΑΔΕΣ

Νικητής Α – Νικητής Β

Νικητής Γ – Νικητής Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ 18-19/5/2017