Top Menu

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title
ΜΙΝΙ 2005 ΑΓΟΡΙΩΝ - Ε' ΟΜΙΛΟΣ PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Friday, 18 January 2019 09:50

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2005 ΑΓΟΡΙΩΝ Α΄ ΦΑΣΗ – E ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018 - 2019

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

27/1/2019

 16:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ

 97 - 20

26/1/2019

 14:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.

 44 - 71

ΡΕΠΩ : ΘΡΥΛΟΣ

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

2/2/2019

 14:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ - ΘΡΥΛΟΣ

 35 - 65

2/2/2019

 16:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 76 - 54

ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

10/2/2019

 19:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι.

 28 - 94

10/2/2019

 12:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 54 - 43

ΡΕΠΩ : Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ

4η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

17/2/2019

 09:45

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΡΥΛΟΣ

 

16/2/2019

 14:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ

 20-0(α.α)

ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

5η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

2ή3/3/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

2/3/2019

16:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.

 

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

23/3/2019

16:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

23ή24/3/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

ΡΕΠΩ : ΘΡΥΛΟΣ

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

30ή31/3/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ

 

30ή31/3/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.

 

ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

6ή7/4/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. - ΘΡΥΛΟΣ

 

6ή7/4/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

ΡΕΠΩ : Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ

 

 

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

13ή14/4/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

13/4/2019

16:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.

 

ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

5η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

20ή21/4/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΘΡΥΛΟΣ

 

20ή21/4/2019

 

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι δύο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τον όμιλο Η και η καλύτερη τρίτη από τους ομίλους Β, Γ, Δ, Ε (συνολικά 16 ομάδες).

Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

Β΄ ΦΑΣΗ ΜΤ 24/4/2019    

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

1ος Α ομίλου – 2ος Β ομίλου

Α

1ος Β ομίλου – 2ος Α ομίλου

Β

1ος Γ ομίλου – 2ος Ε ομίλου

Γ

1ος Δ ομίλου – 2ος Γ ομίλου

Δ

1ος Ε ομίλου – 2ος Η ομίλου

Ε

1ος Ζ ομίλου – 3ος Η ομίλου

Ζ

1ος Η ομίλου – 2ος Ζ ομίλου

Η

2ος Δ ομίλου - 3ος Β,Γ,Δ,Ε ομίλου

Θ

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 4-5/5/2019

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ

Νικητής Α – Νικητής Β

Ι

Νικητής Γ – Νικητής Ε

Κ

Νικητής Δ – Νικητής Θ

Λ

Νικητής Η – Νικητής Ζ

Μ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 11-12/5/2019

ΟΜΑΔΕΣ

Νικητής Ι – Νικητής Λ

Νικητής Κ – Νικητής Μ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ 18-19/5/2017

Last Updated on Saturday, 16 February 2019 18:05