Top Menu

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title
Α' ΑΝΔΡΩΝ - Β' ΟΜΙΛΟΣ PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Tuesday, 11 September 2018 13:26

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018 – 2019

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

21/10/2018

17:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 63 - 72

20/10/2018

16:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 65 - 51

20/10/2018

20:00

ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

60 - 47 

20/10/2018

17:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

78 - 60

20/10/2018

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

69 - 61 

 

 

 

2η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

27/10/2018

16.00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 54 - 76

27/10/2018

16:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 54 - 58 

27/10/2018

16:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 40 - 87

18/11/2018

13:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 60 - 62

27/10/2018

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 92 - 50 

 

 

 

3η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

17/11/2018

18:30

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 67 - 52

3/11/2018

16:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 52 - 39

3/11/2018

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 80 - 70

3/11/2018

16.00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 60 - 52

3/11/2018

16:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

103 -33 

 

 

 

4η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

10/11/2018

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 41 - 63

10/11/2018

17:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 87 - 83

10/11/2018

20:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 60 - 89

10/11/2018

16.00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 46 - 85

11/11/2018

16:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 72 - 51

 

 

 

5η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

25/11/2018

17:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

24/11/2018

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

25/11/2018

17:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

24/11/2018

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

25/11/2018

15:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

 

 

 

6η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

1/12/2018

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

1/12/2018

15.00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

1/12/2018

20:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

1/12/2018

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 

1/12/2018

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

 

 

 

 

 

7η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

9/12/2018

16:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

8/12/2018

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

8/12/2018

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

9/12/2018

16.00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. - Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

8/12/2018

16:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

 

 

 

8η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

15/12/2018

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

15/12/2018

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

16/12/2018

19.00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. -ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 

15/12/2018

20:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

15/12/2018

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

 

 

 

9η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

23/12/2018

17:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

22/12/2018

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

23/12/2018

15.00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

23/12/2018

14:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

22/12/2018

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

 

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

12/1/2019

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

12ή13/1/2019

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. - ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

12/1/2019

20:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

12/1/2019

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

12/1/2019

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

 

 

 

2η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

20/1/2019

17:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 

19/1/2019

12:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

20/1/2019

14:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

19ή20/1/2019

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

19/1/2019

20:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

 

 

 

3η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

26/1/2019

16:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

26/1/2019

16:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

27/1/2019

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

26/1/2019

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

26ή27/1/2019

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

 

 

 

4η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

10/2/2019

17:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

9/2/2019

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

9/2/2019

20:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

9/2/2019

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

9ή10/2/2019

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

16/2/2019

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

16/2/2019

16:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) - ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

16ή17/2/2019

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

16/2/2019

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

16/2/2019

12:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 

 

 

 

6η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

23/2/2019

17:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

23/2/2019

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

23/2/2019

20:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

23ή24/2/2019

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

23/2/2019

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

 

 

 

7η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

2/3/2019

15:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

2/3/2019

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

2/3/2019

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

2/3/2019

16:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) - ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 

2/3/2019

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

 

 

 

8η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

10/3/2019

17:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

9/3/2019

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

9ή10/3/2019

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

9/3/2019

20:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

9/3/2019

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

 

 

 

9η Αγωνιστική

 

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

16/3/2019

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

16/3/2019

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

16/3/2019

14:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. - ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 

16ή17/3/2019

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

16/3/2019

18:00

ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

 

 

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

 

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

 

*** ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ : Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας.

 

*** ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΟΡΟΙ : Ισχύουν τα άρθρα 5 των Γενικών Διατάξεων ΕΣΚΑΒΔΕ και το άρθρο 10 της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας ΕΣΚΑΒΔΕ.

 

Last Updated on Sunday, 18 November 2018 13:02