Top Menu

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title
ΠΑΙΔΩΝ - Β' ΟΜΙΛΟΣ PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Thursday, 23 August 2018 10:41

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018 – 2019

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

15/9/2018

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 50-60

15/9/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Α.Ο ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 77-30

15/9/2018

16:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 27-77

15/9/2018

18:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

87-36 

15/9/2018

18:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 35-60

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

23/9/2018

12:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

58-38 

22/9/2018

15:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

50-71 

22/9/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

49-34 

22/9/2018

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 40-98

22/9/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 65-34

 

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

29/9/2018

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ- Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 76-44

29/9/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 83-53

29/9/2018

14:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 45-58 

29/9/2018

12:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 94-29

29/9/2018

17:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 49-38

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

7/10/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 46-62

7/10/2018

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 49-91

6/10/2018

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ- Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 

69-37 

6/10/2018

15:30

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

88-51 

6/10/2018

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

57-79 

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

13/10/2018

10:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

59 - 51 

13/10/2018

12:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 79 - 40

13/10/2018

19:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 52 - 92

14/10/2018

15:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

90 - 55 

13/10/2018

14:30

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 

67 - 29 

 

 

 

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

21/10/2018

16:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

41 - 69 

21/10/2018

10:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 85 - 44

21/10/2018

12:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 39 - 69

21/10/2018

12:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 44 - 67

21/10/2018

12:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 

 57 - 58

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/11/2018

10:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 23 - 105

3/11/2018

12:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

79 - 27

4/11/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 

 67 - 37

4/11/2018

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

71 - 44 

4/11/2018

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

77 - 72 

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

24/11/2018

13:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 

 28 - 68

10/11/2018

10:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 86 - 73

10/11/2018

 16:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 68 - 35

11/11/2018

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 82 - 99

11/11/2018

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

20-0α.α. 

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

17/11/2018

10:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 

 37 - 58

18/11/2018

15:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 74 - 48

17/11/2018

18:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ο ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 

80 - 23 

18/11/2018

16:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

52 - 95 

18/11/2018

12:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΖΗΡΟΥ 

20-0(α.α) 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

2/12/2018

15:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

68 - 59 

2/12/2018

12:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

65 - 43 

1/12/2018

12:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

71 - 54

1/12/2018

12:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

28 - 79 

2/12/2018

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

80 - 77 

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

8/12/2018

12:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ - Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 45 - 54

8/12/2018

10:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 79 - 55

22/12/2018

11:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

23/12/2018

15:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

8/12/2018

13:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 60 - 78

 

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

16/12/2018

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

16/12/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

15/12/2018

12:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

 

15/12/2018

17:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

15/12/2018

15:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

12/1/2019

10:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

12/1/2019

12:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  - Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

13/1/2019

12:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) - Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 

13/1/2019

11:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

12/1/2019

15:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

19/1/2019

12:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

19/1/2019

14:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

19/1/2019

12:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

 

20/1/2019

11:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 

19/1/2019

19:30

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ -  ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

 

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

26/1/2019

10:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ - Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 

26/1/2019

12:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

26/1/2019

12:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β)

 

26/1/2019

15:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

27/1/2019

15:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 


7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

2/2/2019

19:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

2/2/2019

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

3/2/2019

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 

2/2/2019

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ - Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

3/2/2019

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

9/2/2019

10:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) 

 

10/2/2019

12:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

9/2/2019

15:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

10/2/2019

15:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 

10/2/2019

16:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

16/2/2019

10:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

16/2/2019

12:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

 

16/2/2019

18:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) - Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

16/2/2019

14:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

17/2/2019

16:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

 

***Οι παραπάνω αγώνες τελούν υπό την έγκριση του Δ.Σ. της ΕΣΚΑΒΔΕ.

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

***ΠΡΟΣΟΧΗ : Οι ημέρες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων ενδέχεται να αλλάξουν όταν έρθουν τα προγράμματα αγώνων των Εθνικών κατηγοριών στα Κλειστά Γυμναστήρια.

 

Σύστημα διεξαγωγής :  Προκρίνονται για τη Β’ Φάση (Νότιος Όμιλος) η 1η βαθμολογικά ομάδα του Β’ Ομίλου καθώς και η νικήτρια ομάδα του αγώνα μπαράζ 2η ομάδα Β’ Ομίλου – 3η ομάδα του Α’ Ομίλου.

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

13ή14/10/2018

 

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

13ή14/10/2018

 

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 

13ή14/10/2018

 

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

13ή14/10/2018

 

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

13ή14/10/2018

 

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

 

Last Updated on Monday, 10 December 2018 08:33