Top Menu

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title
ΠΑΙΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Friday, 01 September 2017 13:25

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – B’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017 – 2018

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

9/9/2017

12:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΑ.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

12-101

10/9/2017

18:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣΓ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

66 - 33

9/9/2017

18:30

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

102-27 

9/9/2017

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

87 - 21 

ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

2η Αγωνιστική

 

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

16/9/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

58-45 

16/9/2017

17:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

58-23 

16/9/2017

18:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – A.O. ZHΡOY

86-16 

16/9/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 20-0αα

ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

17/9/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 53-37

17/9/2017

12:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

  37-80 

17/9/2017

18:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ–Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 61-21 

17/9/2017

18:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 45-72

ΡΕΠΩ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

24/9/2017

17:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

24/9/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)-ΑΓΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

24/9/2017

15:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

23/9/2017

17:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

30/9/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ-Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

30/9/2017

14:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

1/10/2017

12:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

1/10/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΑΟ. ΖΗΡΟΥ

 

ΡΕΠΩ : Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

8/10/2017

16:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

7/10/2017

16:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

7/10/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) - ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

7/10/2017

16:00

Κ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

15/10/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

15/10/2017

12:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ –Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

14/10/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

15/10/2017

15:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ –Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

22/10/2017

12:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

22/10/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

21/10/2017

17:00

ΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

22/10/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ο ΖΗΡΟΥ

 

ΡΕΠΩ : Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

29/10/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

29/10/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ–Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

29/10/2017

17:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

29/10/2017

12:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

ΡΕΠΩ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

4/11/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Γ.Ο ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

5/11/2017

15:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

5/11/2017

17:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

4/11/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

11/11/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

12/11/2017

12:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Γ.Ο .ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

12/11/2017

 

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

12/11/2017

17:30

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

 

 

 

3η Αγωνιστική

 

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

19/11/2017

15:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

19/11/2017

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

18/11/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

18/11/2017

15:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

ΡΕΠΩ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

 

4η Αγωνιστική

 

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

2/12/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 

3/12/2017

12:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΓΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

 

 

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

2/12/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

 

5η Αγωνιστική

 

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

9/12/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)-Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

9/12/2017

12:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

10/12/2017

12:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

10/12/2017

12:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

ΡΕΠΩ : Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

 

6η Αγωνιστική

 

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

16/12/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

17/12/2017

12:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

16/12/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

17/12/2017

15:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 

ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ



7η Αγωνιστική

 

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

23/12/2017

14:15

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

 

 

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

23/12/2017

16:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

23/12/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) –Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

ΡΕΠΩ :Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 

 

8η Αγωνιστική

 

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

07/01/2018

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

07/01/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

07/01/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

07/01/2018

12:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

ΡΕΠΩ : Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

 

 

 

9η Αγωνιστική

 

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

14/1/2018

12:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

 

 

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

14/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

13/1/2018

15:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ

 

ΡΕΠΩ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

***Οι παραπάνω αγώνες τελούν υπό την έγκριση του Δ.Σ. της ΕΣΚΑΒΔΕ.

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

***ΠΡΟΣΟΧΗ : Οι ημέρες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων ενδέχεται να αλλάξουν όταν έρθουν τα προγράμματα αγώνων των Εθνικών κατηγοριών στα Κλειστά Γυμναστήρια.

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τη 2η φάση οι 2 πρώτες ομάδες απευθείας και η 3η θα παίξει αγώνα μπαράζ με την 3η του 1ου ομίλου.

Last Updated on Thursday, 21 September 2017 09:33