Top Menu

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title

title

description

title title
Α' ΑΝΔΡΩΝ - Α' ΟΜΙΛΟΣ PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Thursday, 29 September 2016 09:23

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2016 – 2017

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

15/10/2016

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 75 - 56

16/10/2016

17:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»

 78 - 42

15/10/2016

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 57 - 52

15/10/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 43 - 39

15/10/2016

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ

 104-44

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

22/10/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

72-75 

22/10/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

73-63 

22/10/2016

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

55-63 

22/10/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ– Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

66-63

22/10/2016

16:00

ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

45-84

 

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

29/10/2016

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 72 - 60

30/10/2016

17:30

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 65 - 49

29/10/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ

 78 - 43

29/10/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 35 - 75

29/10/2016

16:00

ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»

 80 - 69

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

6/11/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 70- 44

5/11/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

55- 60 

5/11/2016

14:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

59 -71 

5/11/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

55- 63 

5/11/2016

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»

 91- 36

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

12/11/2016

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ

 80-53

13/11/2016

17:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

70-76 

12/11/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 82-51

12/11/2016

16:00

ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 51-74

12/11/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» -ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 81-56

 

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

26/11/2016

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 69-51

26/11/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 74-70

26/11/2016

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

63-47 

26/11/2016

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ –Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»

 70-65

26/11/2016

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 51-60

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/12/2016

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

80-53 

4/12/2016

17:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 47-79

3/12/2016

16:00

ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

66-59 

3/12/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 81-91

3/12/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ

66-51 

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

10/12/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

100-61 

11/12/2016

17:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

53-49

10/12/2016

18:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»

74-62 

10/12/2016

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

80-53 

10/12/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ

 40-70

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

17/12/2016

18:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

58-49 

17/12/2016

16:00

ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ –Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ

76-64

17/12/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

43-83

17/12/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

78-68 

17/12/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 20-0(α.α)

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

14/1/2017

16:00

ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

77-71 

14/1/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

43-65

 14/1/2017

 16:00 

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

70-82

 14/1/2017 

 14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 47-54 

14/1/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

79-85 

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

21/1/2017

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»

 95-65

22/1/2017

17:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 66-60

21/1/2017 

16:00 

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ –ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 76-56

21/1/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ

 68-55

21/1/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 81-48

 

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

29/1/2017 

17:00 

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

72-68 

28/1/2017 

14:00 

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

58-47 

28/1/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

52-73

28/1/2017

14:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

80-38 

28/1/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» -Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 66-78

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

4/2/2017

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

75-63 

5/2/2017

17:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ

 61-39

4/2/2017 

 18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 74-65

4/2/2017

16:00

ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 59-50

4/2/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» - Α.Λ.Φ.Α. 93’

 81-73

 

 

 

 

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

12/2/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

  58-75 

11/2/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 72-54

11/2/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 38-61

 11/2/2017

 18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

  63-57 

11/2/2017 

 14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. –Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»

  84-59 

 

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

18/2/2017

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 75-82

19/2/2017

17:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 71-62

18/2/2017

16:00

ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

46-68 

18/2/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Γ.Σ ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» -Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ

52-64

18/2/2017 

16:00 

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

54-75 

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

5/3/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 69-55

 4/3/2017

 18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

84-37 

 5/3/2017

 16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 41-54

4/3/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»

105-48 

5/3/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

62-57 

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

11/3/2017

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 98-105

11/3/2017

16:00

ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 60-57

13/3/2017

19:30

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 68-76

11/3/2017 

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

58-83 

11/3/2017 

14:00 

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ –Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ

66-51 

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

19/3/2017

17:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

64-49 

18/3/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ «ΠΥΡΡΟΥ» ΑΡΤΑΣ –Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

71-67

 18/3/2017

 16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»

92-37

18/3/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

62-54

18/3/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

76-79 

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της ΕΣΚΑΒΔΕ, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας.

*** ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΟΡΟΙ :  Ισχύουν τα άρθρα 5 των Γενικών Διατάξεων ΕΣΚΑΒΔΕ και το άρθρο 8 της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας ΕΣΚΑΒΔΕ. 

Last Updated on Sunday, 19 March 2017 17:15