ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2008 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2008  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/2/2022 10:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
5/2/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/1/2022 13:15 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 31 – 55
5/3/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – A.Ο. ΣΧΕΡΙΑ
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/1/2022 20:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
30/1/2022 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – Α.Γ.Σ.Ι.
ΡΕΠΩ : ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13/2/2022 11:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
12-13/2/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/2/2022 16:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ
19-20/2/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι.
ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26-27/2/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ
27/2/2022 11:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

 2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/3/2022 16:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
12-13/3/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
20/3/2022 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19/3/2022 16:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ
ΡΕΠΩ : ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/3/2022 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.
27/3/2022 13:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9-10/4/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
9/4/2022 16:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :

 

Προκρίνονται οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 1ο , 3ο και δύο (2) ομάδες από τον 2ο όμιλο.

Στη Β’ Φάση θα αγωνιστούν όπως παρακάτω :

 

1ος 1ου Ομίλου – 3ος 3ου Ομίλου                                                   (Α)

1ος 3ου Ομίλου – 3ος 1ου Ομίλου                                                    (Β)

1ος 2ου Ομίλου – 2ος 1ου Ομίλου                                                   (Γ)

2ος 2ου Ομίλου – 2ος 3ου Ομίλου (ουδέτερο γήπεδο)               (Δ)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΝΙΚΗΤΗΣ (Α) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Β)                                                     (Ε)

ΝΙΚΗΤΗΣ (Γ) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Δ)                                                      (Ζ)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ (Ε) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Ζ)

 

Οι Ημιτελικοί και ο Τελικός θα διεξαχθούν σε ουδέτερα γήπεδα.

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.