Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ B’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/10/2021 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 54 – 75
31/10/2021 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ 0-20(α.α)
31/10/2021 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ 64 – 38
31/10/2021 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 96 -41

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
7/11/2021 15:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ 52 – 54
7/11/2021 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 20-0(α.α)
7/11/2021 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 39 – 51
7/11/2021 20:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 46 – 67

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/11/2021 15:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ 72 – 52
14/11/2021 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 0-20(α.α)
14/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 60 – 72
13/11/2021 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ 66 – 58

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/11/2021 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ 30-73
20/11/2021 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 20-0(α.α)
21/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 34 – 81
21/11/2021 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ 59 – 65

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
28/11/2021 15:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 75 – 55
28/11/2021 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 0-20(α.α)
27/11/2021 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ 82 – 43
28/11/2021 13:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 67 -57

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5/12/2021 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ
5/12/2021 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-20(α.α)
4/12/2021 20:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ
5/12/2021 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/12/2021 15:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 20-0(α.α)
11/12/2021 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
12/12/2021 13:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ
12/12/2021 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
8/1/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ
9/1/2022 13:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 20-0(α.α.)
9/1/2022 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ
9/1/2022 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
16/1/2022 15:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ
16/1/2022 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ 0-20(α.α)
16/1/2022 18:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
15/1/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
22/1/2022 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ
22/1/2022 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 20-0(α.α.)
23/1/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ
22/1/2022 13:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
30/1/2022 15:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
30/1/2022 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-20(α.α.)
29/1/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ
30/1/2022 13:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5/2/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ
6/2/2022 18:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 20-0(α.α)
6/2/2022 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6/2/2022 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/2/2022 15:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ
12/2/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 20-0(α.α)
13/2/2022 13:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13/2/2022 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/2/2022 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ 0-20(α.α)
20/2/2022 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
20/2/2022 18:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ
19/2/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της B’ Κατηγορίας.