Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ B’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – A’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/10/2021 15:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 67 -46
31/10/2021 17:30 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ 52 – 47
30/10/2021 14:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 66 – 59
Ρεπώ: ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
6/11/2021 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 75 – 55
6/11/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 65 -49
7/11/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 68 – 40
Ρεπώ: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/11/2021 17:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ 58 – 63
14/11/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 51 – 93
13/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 48 – 54
Ρεπώ: Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/11/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 77 – 52
20/11/2021 20:15 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 59 – 37
20/11/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 59 – 36
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
27/11/2021 17:30 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 62 – 49
28/11/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 63 – 52
28/11/2021 15:30 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 60 – 71
Ρεπώ: ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ

 

 6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
4/12/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
5/12/2021 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
5/12/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
Ρεπώ: Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/12/2021 17:30 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
12/12/2021 15:30 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
12/12/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
9/1/2022 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
9/1/2022 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
9/1/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
16/1/2022 17:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
16/1/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
16/1/2022 17:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
Ρεπώ: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
23/1/2022 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
23/1/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
23/1/2022 15:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
Ρεπώ: Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
30/1/2022 17:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
30/1/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
30/1/2022 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5/2/2022 15:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
5/2/2022 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ  – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
6/2/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Ρεπώ: ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/2/2022 16:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
12/2/2022 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13/2/2022 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
Ρεπώ: Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/2/2022 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
19/2/2022 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
19/2/2022 20:15 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
Ρεπώ: Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

 

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της B’ Κατηγορίας.