ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2008 ΑΓΟΡΙΩΝ – 5ος’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2008 ΑΓΟΡΙΩΝ Α΄ ΦΑΣΗ – 2ος’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020 – 2021

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/9/2020 15:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 76-24
20/9/2020 19:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 24-95

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
27/9/2020 13:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 58 – 21
26/9/2020 15:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) 0-20(α.α)

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
8/11/2020 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/10/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 47 – 80
18/10/2020 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β)  αναβλήθηκε

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24ή25/10/2020 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)  αναβλήθηκε
24ή25/10/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ  αναβλήθηκε

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/10/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) αναβλήθηκε
31/10ή1/11/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) αναβλήθηκε

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

  1. Οι ομάδες (Β) είναι άνευ συναγωνισμού.
  2. Προκρίνονται για τη Β΄ ΦΑΣΗ οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους  1, 4, 6 , οι δύο πρώτες ομάδες από τους ομίλους 2, 3 και 5 καθώς και η τρίτη καλύτερη βαθμολογικά ομάδα των ομίλων 2 ή 3.
  3. Οι αγώνες της Β΄ ΦΑΣΗΣ, οι Προημιτελικοί θα είναι νόκ άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλο της «ψηλότερα» στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θα οριστεί σε ουδέτερο γήπεδο.
  4. ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΕΔΡΑ.

Β΄ ΦΑΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
1ος 1ου  ομίλου – 3ος 2ου  ή 3ου ομίλου 21-22/11/2020 Α
1ος 2ου  ομίλου – 3ος 1ου  ομίλου 21-22/11/2020 Β
                      2ος 1ου  ομίλου – 2ος 2ου  ομίλου 21-22/11/2020 Γ
1ος 3ου  ομίλου – 2ος 5ου  ομίλου 21-22/11/2020 Δ
1ος 5ου  ομίλου – 2ος 3ου  ομίλου 21-22/11/2020 Ε
1ος 4ου  ομίλου – 3ος 6 ομίλου 21-22/11/2020 Ζ
                    1ος 6ου  ομίλου – 3ος 4ου  ομίλου 21-22/11/2020 Η
2ος 4ου  ομίλου – 2ος 6ου  ομίλου 21-22/11/2020 Θ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Α – Νικητής Β 28-29/11/2020 Ι
Νικητής Γ – Νικητής Δ 28-29/11/2020 Κ
Νικητής Ε – Νικητής Ζ 28-29/11/2020 Λ
Νικητής Η – Νικητής Θ 28-29/11/2020 Μ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Ι – Νικητής Κ 5-6/12/2020 N
Νικητής Λ – Νικητής Μ 5-6/12/2020 Ξ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Νικητής Ν – Νικητής Ξ 12-13/12/2020