ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2007 ΑΓΟΡΙΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2007 ΑΓΟΡΙΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/9/2019 19:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι 27 – 88
21/9/2019 17:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 20-0(α.α)
22/9/2019 09:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 54 – 50

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/10/2019 12:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 0-20(α.α)
28/9/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ 60 – 20
29/9/2019 11:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 57 – 32

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
6/10/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 44 – 54
6/10/2019 10:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 17 – 57
5/10/2019 17:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 101 – 25

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/10/2019 16:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 56 – 36
12/10/2019 18:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι 0 – 20(α.α)
13/10/2019 12:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 20 – 0(α.α)

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/10/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΘΡΥΛΟΣ 55 – 22
26/10/2019 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 81 – 34
26/10/2019 14:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0-20(α.α)

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/11/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 82 – 25
10/11/2019 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΘΡΥΛΟΣ 0-20(α.α)
10/11/2019 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 45 – 37

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16-17/11/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 20-0(α.α)
17/11/2019 9:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΘΡΥΛΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
17/11/2019 13:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23-24/11/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
23-24/11/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ
23/11/2019 12:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι 0-20(α.α)

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
30/11ή1/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
30/11ή1/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – ΘΡΥΛΟΣ
1/12/2019 13:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-20(α.α)

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7-8/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
7-8/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι
7-8/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 20-0(α.α)

 

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :

  1. Όλες οι ομάδες είναι εντός συναγωνισμού.
  2. Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους Ομίλους Α, Β, Δ, ΣΤ και οι δύο (2) πρώτες ομάδες από τους Ομίλους Γ,Ε.
  3. Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι Προημιτελικοί είναι νόκ – άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε σε καλύτερη βαθμολογική θέση στην Φάση των Ομίλων. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης ο αγώνας θα οριστεί σε ουδέτερη έδρα.
  4. Οι Ημιτελικοί και ο Τελικός θα διεξαχθούν σε ουδέτερη έδρα.

 

Β’ ΦΑΣΗ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1ος Α’ Ομίλου – 3ος Β’ Ομίλου Α
1ος Β’ Ομίλου – 3ος Α’ Ομίλου Β
2ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου Γ Ουδέτερο γήπεδο
1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου Δ
1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου Ε
1ος ΣΤ’ Ομίλου – 3ος Δ’ Ομίλου ΣΤ
1ος Ε’ Ομίλου – 3ος ΣΤ’ Ομίλου Ζ
2ος Ε’ Ομίλου – 2ος ΣΤ’ Ομίλου Η Ουδέτερο γήπεδο

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Νικητής Α – Νικητής Β Θ
Νικητής Γ – Νικητής Δ Ι
Νικητής Ε – Νικητής ΣΤ Κ
Νικητής Ζ – Νικητής Η Λ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Νικητής Θ – Νικητής Ι
Νικητής Κ – Νικητής Λ