ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2008 ΑΓΟΡΙΩΝ – 3ος’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2008 ΑΓΟΡΙΩΝ Α΄ ΦΑΣΗ – 3ος’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020 – 2021

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
27/9/2020 12:00 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
27/9/2020 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
Ρεπώ: Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/9/2020 13:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  0-20(α.α)
19/9/2020 12:30 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  41 – 59
Ρεπώ: Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/9/2020 19:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
20/9/2020 18:00 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Ρεπώ: Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
26/9/2020 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
26/9/2020 12:30 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
Ρεπώ: Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
3/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
3/10/2020 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Ρεπώ: Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
4/10/2020 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
4/10/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Ρεπώ: Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17ή18/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
18/10/2020 14:00 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
Ρεπώ: Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24ή25/10/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
24ή25/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
Ρεπώ: Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/10ή1/11/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
31/10ή1/11/2020 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
Ρεπώ: Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
14/11/2020 12:30 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
14ή15/11/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
Ρεπώ: Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

  1. Οι ομάδες (Β) είναι άνευ συναγωνισμού.
  2. Προκρίνονται για τη Β΄ ΦΑΣΗ οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους  1, 4, 6 , οι δύο πρώτες ομάδες από τους ομίλους 2, 3 και 5 καθώς και η τρίτη καλύτερη βαθμολογικά ομάδα των ομίλων 2 ή 3.
  3. Οι αγώνες της Β΄ ΦΑΣΗΣ, οι Προημιτελικοί θα είναι νόκ άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλο της «ψηλότερα» στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θα οριστεί σε ουδέτερο γήπεδο.
  4. ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΕΔΡΑ.

Β΄ ΦΑΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
1ος 1ου  ομίλου – 3ος 2ου  ή 3ου ομίλου 21-22/11/2020 Α
1ος 2ου  ομίλου – 3ος 1ου  ομίλου 21-22/11/2020 Β
                      2ος 1ου  ομίλου – 2ος 2ου  ομίλου 21-22/11/2020 Γ
1ος 3ου  ομίλου – 2ος 5ου  ομίλου 21-22/11/2020 Δ
1ος 5ου  ομίλου – 2ος 3ου  ομίλου 21-22/11/2020 Ε
1ος 4ου  ομίλου – 3ος 6 ομίλου 21-22/11/2020 Ζ
                    1ος 6ου  ομίλου – 3ος 4ου  ομίλου 21-22/11/2020 Η
2ος 4ου  ομίλου – 2ος 6ου  ομίλου 21-22/11/2020 Θ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Α – Νικητής Β 28-29/11/2020 Ι
Νικητής Γ – Νικητής Δ 28-29/11/2020 Κ
Νικητής Ε – Νικητής Ζ 28-29/11/2020 Λ
Νικητής Η – Νικητής Θ 28-29/11/2020 Μ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Ι – Νικητής Κ 5-6/12/2020 N
Νικητής Λ – Νικητής Μ 5-6/12/2020 Ξ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Νικητής Ν – Νικητής Ξ 12-13/12/2020

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.