ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2007 ΑΓΟΡΙΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2007 ΑΓΟΡΙΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/9/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 48 – 18
21/9/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 30 – 47
21/9/2019 13:00 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 37 – 62

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
28/9/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 52 – 91
28/9/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 38 – 14
28/9/2019 13:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 41 – 50

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/10/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 46 – 37
5/10/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 42 – 68
6/10/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 44 – 43

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/10/2019 12:00 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 33 – 69
12/10/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 36 – 37
12/10/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 36 – 28

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/10/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 62 – 17
26/10/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ  Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 56 – 54
26/10/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 61 – 60

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/11/2019 10:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ  Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 26 – 44
9/11/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 59 – 44
9/11/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 54 – 31

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/11/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)
16/11/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ
16/11/2019 11:00 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/11/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
23/11/2019 12:00 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
23/11/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
30/11/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ
30/11/2019 11:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ  Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
30/11/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/12/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
7/12/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
7/12/2019 14:00 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :

  1. Όλες οι ομάδες είναι εντός συναγωνισμού.
  2. Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους Ομίλους Α, Β, Δ, ΣΤ και οι δύο (2) πρώτες ομάδες από τους Ομίλους Γ,Ε.
  3. Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι Προημιτελικοί είναι νόκ – άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε σε καλύτερη βαθμολογική θέση στην Φάση των Ομίλων. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης ο αγώνας θα οριστεί σε ουδέτερη έδρα.
  4. Οι Ημιτελικοί και ο Τελικός θα διεξαχθούν σε ουδέτερη έδρα.

 

Β’ ΦΑΣΗ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1ος Α’ Ομίλου – 3ος Β’ Ομίλου Α
1ος Β’ Ομίλου – 3ος Α’ Ομίλου Β
2ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου Γ Ουδέτερο γήπεδο
1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου Δ
1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου Ε
1ος ΣΤ’ Ομίλου – 3ος Δ’ Ομίλου ΣΤ
1ος Ε’ Ομίλου – 3ος ΣΤ’ Ομίλου Ζ
2ος Ε’ Ομίλου – 2ος ΣΤ’ Ομίλου Η Ουδέτερο γήπεδο

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Νικητής Α – Νικητής Β Θ
Νικητής Γ – Νικητής Δ Ι
Νικητής Ε – Νικητής ΣΤ Κ
Νικητής Ζ – Νικητής Η Λ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Νικητής Θ – Νικητής Ι
Νικητής Κ – Νικητής Λ