ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2007 ΑΓΟΡΙΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2007 ΑΓΟΡΙΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/9/2019 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 0 – 20(α.α)
14/9/2019 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ  Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α 93’ 62 – 48
14/9/2019 15:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. 31 – 65
ΡΕΠΩ : Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

 

 2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/9/2019 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ  Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 23 – 87
15/9/2019 13:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Λ.Φ.Α 93’ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
15/9/2019 17:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 25 – 76
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

 

 3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/9/2019 14:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α 93’ 83 – 37
21/9/2019 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. 0-20(α.α)
21/9/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 77 – 14
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 

 

 4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/9/2019 16:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 38 – 100
22/9/2019 14:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
22/9/2019 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 74 – 32
ΡΕΠΩ : Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/9/2019 14:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 121 – 19
28/9/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-20(α.α)
28/9/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. 43 – 45
ΡΕΠΩ : Α.Λ.Φ.Α 93’

 

 

 6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
6/10/2019 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 40 – 57
5/10/2019 12:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 25 – 80
5/10/2019 14:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 48 – 56
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

  

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/10/2019 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
12/10/2019 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 29 – 65
12/10/2019 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Λ.Φ.Α 93 – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 59 – 22
ΡΕΠΩ : Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
20/10/2019 11:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
20/10/2019 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Λ.Φ.Α 93’ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 41 – 51
20/10/2019 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 62 – 29
ΡΕΠΩ : Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

 

 2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/10/2019 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 20-0(α.α)
27/10/2019 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α 93’ 0-20(α.α)
26/10/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. 60 – 20
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

 

 3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/11/2019 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ  Α.Λ.Φ.Α 93’ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 37 – 51
10/11/2019 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
9/11/2019 10:30 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  Α.Γ.Ο ΓΡ.ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 22 – 89
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 

 

 4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/11/2019 19:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.
17/11/2019 11:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 0-20(α.α)
17/11/2019 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Λ.Φ.Α 93’
ΡΕΠΩ : Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
24/11/2019 15:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
24/11/2019 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
24/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’
ΡΕΠΩ : Α.Λ.Φ.Α 93’

 

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/12/2019 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ
30/11/2019 11:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
1/12/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Λ.Φ.Α 93’ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/12/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 0-20(α.α)
7/12/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’
7/12/2019 13:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α 93’
ΡΕΠΩ : Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.

 

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :

  1. Όλες οι ομάδες είναι εντός συναγωνισμού.
  2. Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους Ομίλους Α, Β, Δ, ΣΤ και οι δύο (2) πρώτες ομάδες από τους Ομίλους Γ,Ε.
  3. Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι Προημιτελικοί είναι νόκ – άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε σε καλύτερη βαθμολογική θέση στην Φάση των Ομίλων. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης ο αγώνας θα οριστεί σε ουδέτερη έδρα.
  4. Οι Ημιτελικοί και ο Τελικός θα διεξαχθούν σε ουδέτερη έδρα.

 

Β’ ΦΑΣΗ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1ος Α’ Ομίλου – 3ος Β’ Ομίλου Α
1ος Β’ Ομίλου – 3ος Α’ Ομίλου Β
2ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου Γ Ουδέτερο γήπεδο
1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου Δ
1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου Ε
1ος ΣΤ’ Ομίλου – 3ος Δ’ Ομίλου ΣΤ
1ος Ε’ Ομίλου – 3ος ΣΤ’ Ομίλου Ζ
2ος Ε’ Ομίλου – 2ος ΣΤ’ Ομίλου Η Ουδέτερο γήπεδο

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Νικητής Α – Νικητής Β Θ
Νικητής Γ – Νικητής Δ Ι
Νικητής Ε – Νικητής ΣΤ Κ
Νικητής Ζ – Νικητής Η Λ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Νικητής Θ – Νικητής Ι
Νικητής Κ – Νικητής Λ