ΠΑΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  –  Δ’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

 Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/9/2010  13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ 36 – 69
14/9/2010  15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) 71 – 40
14/9/2010  17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ 53 – 60

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/9/2019 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) 64 – 58
28/9/2019 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 68 – 47
28/9/2019 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 70 – 52

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/10/2019 12:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ 47 – 78
6/10/2019 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 52 – 42
6/10/2019 18:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) 81 – 75

 

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/10/2019 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) 61 – 42
19/10/2019 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ 57 – 65
19/10/2019 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) 82 – 60

 

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/11/2019 12:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 45 – 75
3/11/2019 19:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ 47 – 63
9/11/2019 12:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 79 – 58

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/11/2019 19:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)
17/11/2019 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
16/11/2019 14:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/12/2019 19:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β)
23/11/2019 12:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ
24/11/2019 11:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14-15/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)
14-15/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
14-15/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ

 

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21-22/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
21-22/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
21-22/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ

 

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11-12/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)
11-12/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ
11-12/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ(Β)

 

Γ’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18-19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ
18-19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β)
18-19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25ή26/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)
25ή26/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
25ή26/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1ή2/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ
1ή2/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1ή2/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β)

 

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8ή9/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)
8ή9/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ
8ή9/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β)

 

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15ή16/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
15ή16/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ
15ή16/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ : 

Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β, Γ, Δ ) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ αγώνες μπαράζ όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου

1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου

1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου

1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου

Οι νικήτριες ομάδες προκρίνονται για το FINAL FOUR .