ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/9/2019 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ 51 – 58
14/9/2019 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) 81 – 29
14/9/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι 28 – 65
14/9/2019 11:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 64 – 40
14/9/2019 14:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 33 – 36

 

 

2η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/9/2019 09:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) 27 – 28
15/9/2019 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 34 – 39
15/9/2019 11:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΘΡΥΛΟΣ 40 – 39
15/9/2019 13:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 39 – 61
15/9/2019 15:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 42 – 68

 

 

3η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/9/2019 20:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Α.Γ.Σ.Ι 24 – 70
22/9/2019 11:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 59 – 18
21/9/2019 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 34 – 57
21/9/2019 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 49 – 45
27/9/2019 18:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) 37 – 38

 

 

4η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/9/2019 13:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) 40 – 43
28/9/2019 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 36 – 63
28/9/2019 15:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ 61 – 42
29/9/2019 14:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ 101 – 58
29/9/2019 9:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) 66 – 29

 

 

5η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/10/2019 20:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 22 – 71
5/10/2019 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 54 – 26
6/10/2019 12:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 36 – 39
5/10/2019 14:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι 61 – 79
6/10/2019 09:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 37 – 41

 

 

6η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/10/2019 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) 66 – 36
19/10/2019 16:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 28 – 59
19/10/2019 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ 77 – 43
19/10/2019 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι (ΑΣΠΡΟ) 53 – 46
20/10/2019 11:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι 37 – 86

 

 

7η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/11/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 44 – 47
2/11/2019 21:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ 86 – 27
3/11/2019 11:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 67 – 66
2/11/2019 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 27 – 56
26/10/2019 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 61 – 49

 

 

8η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/11/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β)
17/11/2019 11:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ
16/11/2019 11:30 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ)
16/11/2019 15:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι
17/11/2019 21:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 

 

9η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23-24/11/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
23/11/2019 14:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
23-24/11/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
23-24/11/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
23-24/11/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/12/2019 15:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β)
30/11ή1/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
30/11ή1/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – ΘΡΥΛΟΣ
30/11ή1/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
30/11ή1/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14-15/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ)
14-15/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι
14-15/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
14-15/12/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
14-15/12/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ

 

 

3η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21-22/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β)
21-22/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
21-22/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ
21-22/12/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
21-22/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ

 

 

4η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11-12/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
11-12/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
11-12/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
12/1/2020 14:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
11-12/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) – Α.Γ.Σ.Ι

 

 

5η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18-19/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
18-19/1/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
18-19/1/2020 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΘΡΥΛΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
18-19/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
18-19/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) – Α.Γ.Σ.Ι

 

 

6η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25-26/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
25-26/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
26/1/2020 14:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – ΘΡΥΛΟΣ
25-26/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
25-26/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 

 

7η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1-2/2/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β)
1-2/2/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
1-2/2/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ
1-2/2/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ)
1-2/2/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι

 

 

8η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8-9/2/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – ΘΡΥΛΟΣ
8/2/2019 14:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
8-9/2/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ) – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
8-9/2/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
8-9/2/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

 

9η Αγωνιστική

 

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15-16/2/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β)
15-16/2/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ
15-16/2/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι(ΑΣΠΡΟ)
15-16/2/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι
15-16/2/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ : 

Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β, Γ, Δ ) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ αγώνες μπαράζ όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου

1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου

1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου

1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου

Οι νικήτριες ομάδες προκρίνονται για το FINAL FOUR .