ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020 – 2021

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/9/2020 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  54 – 77
12/9/2020 19:00 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  55 – 66
12/9/2020 12:30 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  102-53
Ρεπώ: Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/9/2020 18:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  60 – 54
19/9/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 49 – 35 
19/9/2020 17:15 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  αναβλήθηκε
Ρεπώ: Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
26/9/2020 19:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  
26/9/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
26/9/2020 19:00 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
Ρεπώ: Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
27/9/2020 19:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
27/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
27/9/2020 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
Ρεπώ: Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
3/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
3/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
4/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Ρεπώ: Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
10/10/2020 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
10ή11/10/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
10ή11/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  
Ρεπώ: Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17ή18/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
17/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
17/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
Ρεπώ: Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
31/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
31/10ή1/11/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
Ρεπώ: Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
15/11/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
15/11/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  
14/11/2020 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Ρεπώ: Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/11/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Ο ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
21ή22/11/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ -Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
21ή22/11/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
Ρεπώ: Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
28ή29/11/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
28/11/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
28/11/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  
Ρεπώ: Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5ή6/12/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
5/12/2020 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
5ή6/12/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
Ρεπώ: Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/12/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
20/12/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
20/12/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Ρεπώ: Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
16/1/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
16/1/2021 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
16ή17/1/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  
Ρεπώ: Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ : 

Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β, Γ, Δ ) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ αγώνες μπαράζ στις έδρες των πρώτων όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου (30-31/1/2021)

1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου (30-31/1/2021)

1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου (30-31/1/2021)

1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου (30-31/1/2021)

Οι νικήτριες ομάδες προκρίνονται για το FINAL FOUR (13-14/2/2021) στο οποίο τα ζευγάρια των φιναλίστ θα προκύψουν μετά από κλήρωση .

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.