ΠΑΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020 – 2021

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/9/2020 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  66-50
12/9/2020 12:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  46-60
12/9/2020 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  24-97
12/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93  70-42
12/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  51-71

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/9/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  25-51
13/9/2020 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  20-0(α.α)
13/9/2020 12:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Σ. ΛΕΩΝ  60-31
13/9/2020 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  76-66
13/9/2020 16:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  53-46

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/9/2020 12:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  50-64
20/9/2020 10:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93  0-20(α.α)
19/9/2020 16:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  33-50
19/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  58-47
19/9/2020 13:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  62-24

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
26/9/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
26/9/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  20-0(α.α)
26/9/2020 17:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
26/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  
26/9/2020 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
27/9/2020 15:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
27/9/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  0-20(α.α)
27/9/2020 16:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
27/9/2020 17:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  
27/9/2020 13:15 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93  

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
3/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
3/10/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  20-0(α.α)
3/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  
3/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  
3/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
10ή11/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
10ή11/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  0-20(α.α)
10ή11/10/2020 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
10ή11/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
10ή11/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17ή18/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
17ή18/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  0-20(α.α)
17ή18/10/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  
17ή18/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  
17ή18/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93  

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24ή25/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  20-0(α.α)
24ή25/10/2020 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
24ή25/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
24ή25/10/2020 ΔΑΚ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
24ή25/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/10ή1/11/2020 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
31/10ή1/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  20-0(α.α)
31/10ή1/11/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
31/10ή1/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
31/10ή1/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
15/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  
15/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  0-20(α.α)
15/11/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
15/11/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
15/11/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21ή22/11/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
21ή22/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  20-0(α.α)
21ή22/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
21ή22/11/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
21ή22/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
28ή29/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
28ή29/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  0-20(α.α)
28ή29/11/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
28ή29/11/2020 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
28ή29/11/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5ή6/12/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
5ή6/12/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  20-0(α.α)
5ή6/12/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
5ή6/12/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  
5ή6/12/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/12/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
20/12/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  0-20(α.α)
20/12/2020 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
20/12/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
20/12/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93  

 

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
9ή10/1/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
9ή10/1/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  20-0(α.α)
9ή10/1/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  
9ή10/1/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  
9ή10/1/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
16ή17/1/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
16ή17/1/2021 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  20-0(α.α)
16ή17/1/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
16ή17/1/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
16ή17/1/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
23ή24/1/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  0-20(α.α)
23ή24/1/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  
23ή24/1/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  
23ή24/1/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  
23ή24/1/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Λ.Φ.Α. 93  

 

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ : 

Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β, Γ, Δ ) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ αγώνες μπαράζ στις έδρες των πρώτων όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου (30-31/1/2021)

1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου (30-31/1/2021)

1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου (30-31/1/2021)

1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου (30-31/1/2021)

Οι νικήτριες ομάδες προκρίνονται για το FINAL FOUR (13-14/2/2021) στο οποίο τα ζευγάρια των φιναλίστ θα προκύψουν μετά από κλήρωση .

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.