ΠΑΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020 – 2021

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/9/2020 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 66 – 50
12/9/2020 12:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 46 – 60
12/9/2020 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 24 – 97
12/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93 70 – 42
12/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 51 – 71

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/9/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 25 – 51
13/9/2020 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  20-0(α.α)
13/9/2020 12:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Σ. ΛΕΩΝ 60 – 31
13/9/2020 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 76 – 66
13/9/2020 16:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 53 – 46

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/9/2020 12:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 50 – 64
20/9/2020 10:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93 0 – 20(α.α)
19/9/2020 16:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 33 – 50
19/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  58 – 47
19/9/2020 13:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 62 – 24

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
26/9/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  56 – 66
26/9/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
26/9/2020 17:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Σ. ΛΕΩΝ 41 – 53
26/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 48 – 44
26/9/2020 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 86 – 22

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
27/9/2020 15:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 44 – 65
27/9/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 0-20(α.α)
27/9/2020 16:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 37 – 43
27/9/2020 17:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 33 – 75
27/9/2020 13:15 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 21 – 64

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
3/10/2020 19:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 49 – 52
3/10/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
3/10/2020 16:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 39 – 46
3/10/2020 17:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  72 – 21
3/10/2020 14:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 48 – 60

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/10/2020 12:45 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 58 – 64
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 0-20(α.α)
10/10/2020 12:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93 55 – 58
10/10/2020 11:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 30 – 67
10/10/2020 15:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 56 – 60

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/10/2020 14:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  23 – 53
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 0-20(α.α)
18/10/2020 14:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 62 – 28
18/10/2020 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 43 – 87
18/10/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93 69 – 44

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
25/10/2020 13:00 ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  70 – 64
24/10/2020 12:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 38 – 57
24/10/2020 13:45 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  61 – 45
8/11/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
1/11/2020 13:00 ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
31/10/2020 14:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
31/10/2020 14:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
1/11/2020 13:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
15/11/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 0-20(α.α)
14/11/2020 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Λ.Φ.Α. 93
15/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15/11/2020 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/11/2020 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
21/11/2020 12:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
22/11/2020 14:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
21/11/2020 14:15 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
28/11/2020 12:15 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-20(α.α)
28/11/2020 13:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)
29/11/2020 13:00 ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
28/11/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
6/12/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
6/12/2020 17:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
5/12/2020 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
6/12/2020 12:15 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/12/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 0-20(α.α)
19/12/2020 12:00 ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
20/12/2020 12:15 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
20/12/2020 14:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93

 

 7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
9ή10/1/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
9/1/2021 12:15 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
10/1/2021 14:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
10/1/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
16/1/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
16/1/2021 12:15 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
16/1/2021 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
16/1/2021 14:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
24/1/2021 14:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  
23/1/2021 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  
23ή24/1/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  
23/1/2021 14:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Λ.Φ.Α. 93  

 

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ : 

Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β, Γ, Δ ) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ αγώνες μπαράζ στις έδρες των πρώτων όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου (30-31/1/2021)

1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου (30-31/1/2021)

1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου (30-31/1/2021)

1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου (30-31/1/2021)

Οι νικήτριες ομάδες προκρίνονται για το FINAL FOUR (13-14/2/2021) στο οποίο τα ζευγάρια των φιναλίστ θα προκύψουν μετά από κλήρωση .

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.