ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ –  Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/1/2020 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 37 – 71
25/1/2020 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 68 – 32
ΡΕΠΩ : ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/2/2020 10:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο 56 – 37
2/2/2020 11:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 53 – 33

 

ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/2/2020 12:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 47 – 42
9/2/2020 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. 48 – 93
ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/2/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 67 – 30
15/2/2020 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 34 – 64
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/2/2020 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 52 – 37
23/2/2020 09:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. 49 – 71
ΡΕΠΩ : ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/3/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 59 – 53
7/3/2020 14:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. 0-20(α.α)
ΡΕΠΩ : ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/3/2020 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
15/3/2020 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21ή22/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
21ή22/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
28ή29/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Γ.Σ.Ι.
28ή29/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
4ή5/4/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
4ή5/4/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΡΕΠΩ : ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Α, Β, Δ, Ζ, και οι δυο  (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Γ και Ε (συνολικά 16 ομάδες).

Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

Β΄ ΦΑΣΗ : 11ή12/4/2020

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ
1ος Α ομίλου – 3ος Β ομίλου Α
1ος Β ομίλου – 3ος Α ομίλου Β
2ος Α ομίλου – 2ος Β ομίλου (ουδέτερη εδρα) Γ
1ος Γ ομίλου – 2ος Ε ομίλου Δ
1ος Ε ομίλου – 2ος Γ ομίλου Ε
1ος Ζ ομίλου – 3ος Δ ομίλου Ζ
1ος Δ ομίλου – 3ος Ζ ομίλου Η
2ος Δ ομίλου – 2ος Ζ ομίλου (ουδέτερη έδρα) Θ

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ : 25ή26/4/2020

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Α – Νικητής Β Ι
Νικητής Γ – Νικητής Δ Κ
Νικητής Ε – Νικητής Ζ Λ
Νικητής Η – Νικητής Θ Μ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ : 2ή3/5/2020

ΟΜΑΔΕΣ
Νικητής Ι – Νικητής Κ
Νικητής Λ – Νικητής Μ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ : 9ή10/5/2020

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.