ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ –  Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/2/2020 11:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο 20-0(α.α)
1/2/2020 14:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 59 – 41

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 20-0(α.α)
8/2/2020 14:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0-20(α.α)

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/2/2020 19:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 64 – 32
22/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο 20-0(α.α)

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/3/2020 12:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20(α.α)
7/3/2020 11:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 38 – 72

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/3/2020 13:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
21/3/2020 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. 20-0(α.α)

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
28/3/2020 10:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
28/3/2020 12:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20(α.α)

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Α, Β, Δ, Ζ, και οι δυο  (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Γ και Ε (συνολικά 16 ομάδες).

Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

Β΄ ΦΑΣΗ : 11ή12/4/2020

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ
1ος Α ομίλου – 3ος Β ομίλου Α
1ος Β ομίλου – 3ος Α ομίλου Β
2ος Α ομίλου – 2ος Β ομίλου (ουδέτερη εδρα) Γ
1ος Γ ομίλου – 2ος Ε ομίλου Δ
1ος Ε ομίλου – 2ος Γ ομίλου Ε
1ος Ζ ομίλου – 3ος Δ ομίλου Ζ
1ος Δ ομίλου – 3ος Ζ ομίλου Η
2ος Δ ομίλου – 2ος Ζ ομίλου (ουδέτερη έδρα) Θ

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ : 25ή26/4/2020

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Α – Νικητής Β Ι
Νικητής Γ – Νικητής Δ Κ
Νικητής Ε – Νικητής Ζ Λ
Νικητής Η – Νικητής Θ Μ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ : 2ή3/5/2020

ΟΜΑΔΕΣ
Νικητής Ι – Νικητής Κ
Νικητής Λ – Νικητής Μ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ : 9ή10/5/2020

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.