ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ –  Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/1/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 70 – 50
26/1/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 26 – 62
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΖΗΡΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/2/2020 12:30 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ  Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 27 – 83
2/2/2020 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 20-0(α.α)
ΡΕΠΩ : Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/2/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 66 – 26
8/2/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ 20-0(α.α)
ΡΕΠΩ : Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 33 – 75
15/2/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ 80 – 20
ΡΕΠΩ : Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/2/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 0-20(α.α)
22/2/2020 11:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 77 – 27
ΡΕΠΩ : Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/3/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
12/3/2020 19:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΖΗΡΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/3/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ
14/3/2020 12:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)
ΡΕΠΩ : Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ

 

 3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/3/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
21ή22/3/2020 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)
ΡΕΠΩ : Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/3/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ
28/3/2020 11:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
ΡΕΠΩ : Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
4/4/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)
4/4/2020 11:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ
ΡΕΠΩ : Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Α, Β, Δ, Ζ, και οι δυο  (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Γ και Ε (συνολικά 16 ομάδες).

Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

Β΄ ΦΑΣΗ : 11ή12/4/2020

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ
1ος Α ομίλου – 3ος Β ομίλου Α
1ος Β ομίλου – 3ος Α ομίλου Β
2ος Α ομίλου – 2ος Β ομίλου (ουδέτερη εδρα) Γ
1ος Γ ομίλου – 2ος Ε ομίλου Δ
1ος Ε ομίλου – 2ος Γ ομίλου Ε
1ος Ζ ομίλου – 3ος Δ ομίλου Ζ
1ος Δ ομίλου – 3ος Ζ ομίλου Η
2ος Δ ομίλου – 2ος Ζ ομίλου (ουδέτερη έδρα) Θ

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ : 25ή26/4/2020

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Α – Νικητής Β Ι
Νικητής Γ – Νικητής Δ Κ
Νικητής Ε – Νικητής Ζ Λ
Νικητής Η – Νικητής Θ Μ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ : 2ή3/5/2020

ΟΜΑΔΕΣ
Νικητής Ι – Νικητής Κ
Νικητής Λ – Νικητής Μ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ : 9ή10/5/2020

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.