ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ –  Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/1/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ. Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 52 – 55
1/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 56 – 31
ΡΕΠΩ : Α.Λ.Φ.Α. 93

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 52 – 63
2/2/2020 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 29 – 61
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 72 – 33
8/2/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 60 – 53
ΡΕΠΩ : Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/2/2020 17:30 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93 49 – 59
16/2/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 34 – 71
ΡΕΠΩ : ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 54 – 51
23/2/2020 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 58 – 43
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/3/2020 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 58 – 47
7/3/2020 12:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 28 – 75
ΡΕΠΩ : Α.Λ.Φ.Α. 93

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/3/2020 13:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
15/2/2020 12:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 42 – 41
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/3/2020 12:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93
22/3/2020 17:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΡΕΠΩ : Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
28/3/2020 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
28/3/2020 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
ΡΕΠΩ : ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/4/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93
5/4/2020 17:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Α, Β, Δ, Ζ, και οι δυο  (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Γ και Ε (συνολικά 16 ομάδες).

Οι αγώνες της Β’ Φάσης και οι προημιτελικοί είναι αγώνες νοκ-άουτ και ορίζονται στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται σε ουδέτερη έδρα.

Οι ημιτελικοί και ο τελικός διεξάγονται σε ουδέτερη έδρα.

 

Β΄ ΦΑΣΗ : 11ή12/4/2020

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ
1ος Α ομίλου – 3ος Β ομίλου Α
1ος Β ομίλου – 3ος Α ομίλου Β
2ος Α ομίλου – 2ος Β ομίλου (ουδέτερη εδρα) Γ
1ος Γ ομίλου – 2ος Ε ομίλου Δ
1ος Ε ομίλου – 2ος Γ ομίλου Ε
1ος Ζ ομίλου – 3ος Δ ομίλου Ζ
1ος Δ ομίλου – 3ος Ζ ομίλου Η
2ος Δ ομίλου – 2ος Ζ ομίλου (ουδέτερη έδρα) Θ

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ : 25ή26/4/2020

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Α – Νικητής Β Ι
Νικητής Γ – Νικητής Δ Κ
Νικητής Ε – Νικητής Ζ Λ
Νικητής Η – Νικητής Θ Μ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ : 2ή3/5/2020

ΟΜΑΔΕΣ
Νικητής Ι – Νικητής Κ
Νικητής Λ – Νικητής Μ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ : 9ή10/5/2020

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.