ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ –  Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13/10/2019 12:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ 48 – 52
13/10/2019 11:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ  Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 38 – 75
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/10/2019 12:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ  Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 47 – 60
20/10/2019 12:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 54 – 42
ΡΕΠΩ : Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/11/2019 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 43 – 39
10/11/2019 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 87 – 47
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
24/11/2019 14:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ  Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 26 – 75
23/11/2019 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ 69 – 42
ΡΕΠΩ : ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/12/2019 15:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ  Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 20-0(α.α)
7/12/2019 12:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 20 – 0(α.α)
ΡΕΠΩ : Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/12/2019 18:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 49 – 43
22/12/2019 10:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 55 – 39
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/1/2020 17:30 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ  Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ 50 – 26
15/12/2019 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 42 – 55
ΡΕΠΩ : Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

 

 3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/1/2020 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 33 – 78
11/1/2020 14:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ  Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 32 – 63
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/1/2020 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 20-0(α.α)
18/1/2020 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 43 – 68
ΡΕΠΩ : ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25-26/1/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ  ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-20(α.α)
25-26/1/2020 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ  Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ 0-20(α.α)
ΡΕΠΩ : Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :

  1. Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι δυο (2) πρώτες ομάδες από τους Ομίλους Α και Γ καθώς και η τρίτη καλύτερη βαθμολογικά των δύο παραπάνω ομίλων.  Από τον Β’ όμιλο προκρίνονται οι τρεις (3) πρώτες ομάδες.

Στη Β’ Φάση οι ομάδες που προκρίθηκαν θα αγωνιστούν όπως παρακάτω :

Β’ ΦΑΣΗ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1ος Α’ Ομίλου – 3ος Β’ Ομίλου Α
1ος Β’ Ομίλου – 3ος Α’ ή Γ’ Ομίλου Β
1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου Γ
2ος Γ’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου Δ Ουδέτερο γήπεδο

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Νικητής Α – Νικητής Β
Νικητής Γ – Νικητής Δ

 

  1. Οι Ημιτελικοί και ο Τελικός θα διεξαχθούν σε ουδέτερη έδρα.