ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – B’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020 – 2021

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/9/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 27 – 38
ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 0-20(α.α)
12/9/2020 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 20-0(α.α)

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
26/9/2020 17:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 19 – 41
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 20 -0(α.α)
3/10/2020 10:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 52 – 73

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
10/10/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 41 – 32
Α.Ο ΖΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20(α.α)
10/10/2020 12:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 62 – 25

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/10/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0-20(α.α)
24/10/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  53 – 32

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 20-0(α.α)
14/11/2020 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
14/11/2020 17:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
28/11/2020 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 20-0(α.α)
29/11/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/12/2020 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 0-20(α.α)
12/12/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
9/1/2021 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 20-0(α.α)
9/1/2021 18:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
23/1/2021 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 20-0(α.α)
23/1/2021 18:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 0-20(α.α)
6/2/2021 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
6/2/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :

  1. Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι δύο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες των ομίλων Α’ και Γ’ καθώς και η τρίτη καλύτερη των παραπάνω ομίλων. Από τον Β’ Όμιλο προκρίνονται οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες.

Στη Β’ Φάση οι ομάδες που προκρίθηκαν θα αγωνιστούν όπως παρακάτω :

 Β’ ΦΑΣΗ  (13/2/2021):

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1ος Α’ Ομίλου – 3ος Β’ Ομίλου Α
1ος Β’ Ομίλου – 3ος Α’ ή Γ’ Ομίλου Β
1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου Γ
2ος Γ’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου Δ Ουδέτερο γήπεδο

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (20/2/2021) :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Νικητής Α – Νικητής Β
Νικητής Γ – Νικητής Δ

ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/2/2021)

Οι Ημιτελικοί και ο Τελικός θα διεξαχθούν σε ουδέτερη έδρα.

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.