ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ –  Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/10/2019 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 73 – 28
12/10/2019 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 20-0(α.α)
12/10/2019 10:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 56 – 20

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/10/2019 17:00 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 14 – 69
26/10/2019 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 53 – 35
26/10/2019 13:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 30 – 84

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/11/2019 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 52 – 55
9/11/2019 11:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 34 – 70
10/11/2019 11:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ 26 – 64

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/11/2019 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
23/11/2019 11:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
23/11/2019 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/12/2019 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
8/12/2019 18:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
7/12/2019 12:00 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  Α.Ο ΖΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/12/2019 18:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
14/12/2019 12:00 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
14/12/2019 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/12/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ
21/12/2019 14:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
22/12/2019 18:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

 3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/1/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
11/1/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
11/1/2020 13:30 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/1/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
19/1/2020 12:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
19/1/2020 13:00 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
25/1/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ  Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
25/1/2020 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :

  1. Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι δυο (2) πρώτες ομάδες από τους Ομίλους Α και Γ καθώς και η τρίτη καλύτερη βαθμολογικά των δύο παραπάνω ομίλων.  Από τον Β’ όμιλο προκρίνονται οι τρεις (3) πρώτες ομάδες.

Στη Β’ Φάση οι ομάδες που προκρίθηκαν θα αγωνιστούν όπως παρακάτω :

Β’ ΦΑΣΗ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1ος Α’ Ομίλου – 3ος Β’ Ομίλου Α
1ος Β’ Ομίλου – 3ος Α’ ή Γ’ Ομίλου Β
1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου Γ
2ος Γ’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου Δ Ουδέτερο γήπεδο

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Νικητής Α – Νικητής Β
Νικητής Γ – Νικητής Δ