ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ –  Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/10/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 64 – 13
13/10/2019 15:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
 ΡΕΠΩ : Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/10/2019 11:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 20-0(α.α)
26/10/2019 15:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ  Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 30 – 33
 ΡΕΠΩ : ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ

 

 3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/11/2019 11:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20 – 0 (α.α)
9/11/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ  Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  0-20 (α.α)
 ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
24/11/2019 15:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
24/11/2019 14:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ  Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 0 – 20(α.α)
 ΡΕΠΩ : Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/12/2019 20:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 20 – 0 (α.α)
8/12/2019 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20 – 0 (α.α)
 ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/12/2019 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
15/12/2019 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 0 – 20 (α.α)
 ΡΕΠΩ : Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/12/2019 10:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ  Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0 – 0 (α.α)
22/12/2019 15:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’
 ΡΕΠΩ : ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ

 

 3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/1/2020 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 0 – 20(α.α)
12/1/2020 15:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 20 – 0 (α.α)
 ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/1/2020 13:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ  ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
19/1/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 20 – 0 (α.α)
 ΡΕΠΩ : Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/1/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ  Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 0 – 20 (α.α)
26/1/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 0 – 20 (α.α)
 ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :

  1. Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι δυο (2) πρώτες ομάδες από τους Ομίλους Α και Γ καθώς και η τρίτη καλύτερη βαθμολογικά των δύο παραπάνω ομίλων.  Από τον Β’ όμιλο προκρίνονται οι τρεις (3) πρώτες ομάδες.

Στη Β’ Φάση οι ομάδες που προκρίθηκαν θα αγωνιστούν όπως παρακάτω :

 Β’ ΦΑΣΗ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1ος Α’ Ομίλου – 3ος Β’ Ομίλου Α
1ος Β’ Ομίλου – 3ος Α’ ή Γ’ Ομίλου Β
1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου Γ
2ος Γ’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου Δ Ουδέτερο γήπεδο

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ :

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Νικητής Α – Νικητής Β
Νικητής Γ – Νικητής Δ

 

  1. Οι Ημιτελικοί και ο Τελικός θα διεξαχθούν σε ουδέτερη έδρα.