ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (2022 – 2023)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2022 -2023

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/9/2022 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 85 – 13
17/9/2022 19:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 18 -37
17/9/2022 16:30 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 50 – 39
17/9/2022 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 64 – 12
Ρεπώ: Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/10/2022 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16 – 78
1/10/2022 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 20-0(α.α)
1/10/2022 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 64 – 28
1/10/2022 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 13 -76
Ρεπώ: Α.Λ.Φ.Α. 93  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
15/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
15/10/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15/10/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93
Ρεπώ: ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
30/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
30/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
30/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Σ. ΛΕΩΝ
30/10/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93
13/11/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
13/11/2022 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
Ρεπώ: Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
27/11/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
27/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
27/11/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
Ρεπώ: Α.Σ. ΛΕΩΝ  

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/12/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
11/12/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
11/12/2022 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93
11/12/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8/1/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
8/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
8/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
Ρεπώ: ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
22/1/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
22/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
22/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93
Ρεπώ: Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/2/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
5/2/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
5/2/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
5/2/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93
Ρεπώ: Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/2/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
19/2/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
19/2/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
19/2/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: Α.Λ.Φ.Α. 93  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/3/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12/3/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
12/3/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
12/3/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Ρεπώ: ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/4/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
2/4/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2/4/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Λ.Φ.Α. 93
2/4/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/4/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
23/4/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
23/4/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
23/4/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Ρεπώ: Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ  

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/5/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93
14/5/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
14/5/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14/5/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
Ρεπώ: Α.Σ. ΛΕΩΝ  

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
28/5/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
28/5/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
28/5/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
28/5/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/6/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
10/6/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
10/6/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93
10/6/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ρεπώ: ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
24/6/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
24/6/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
24/6/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
24/6/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
Ρεπώ: Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  

Προκρίνονται για τη Β’ Φάση οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β, Γ, Δ ) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ αγώνες μπαράζ  όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 4ος Β’ Ομίλου           (Α)

 

1ος Β’ Ομίλου – 4ος Α’ Ομίλου           (Β)

2ος Α’ Ομίλου – 3ος Β’ Ομίλου           (Γ)

2ος Β’ Ομίλου – 3ος Α’ Ομίλου           (Δ)

1ος Γ’ Ομίλου – 4ος Δ’ Ομίλου            (Ε)

1ος Δ’ Ομίλου – 4ος Γ’ Ομίλου            (Ζ)

2ος Γ’ Ομίλου – 3ος Δ’ Ομίλου           (Η)

2ος Δ’ Ομίλου – 3ος Γ’ Ομίλου            (Θ)

Στα Προημιτελικά οι νικητές των αγώνων της Β’ Φάσης  θα αγωνιστούν σε ουδέτερα γήπεδα όπως παρακάτω :

 

ΝΙΚΗΤΗΣ (Α) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Ε)

ΝΙΚΗΤΗΣ (Β) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Ζ)

ΝΙΚΗΤΗΣ (Γ) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Η)

ΝΙΚΗΤΗΣ (Δ) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Θ)

 

Οι Ημιτελικοί αγώνες θα προκύψουν μετά από Κλήρωση και θα διεξαχθούν σε ουδέτερα γήπεδα.

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.