ΠΑΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ (2022 – 2023)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2022 -2023

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/9/2022 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ 25- 85
18/9/2022 12:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20-0(α.α)
18/9/2022 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΦΑΙΑΚΑΣ 55 -56

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
24/9/2022 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) 0-20(α.α)
25/9/2022 18:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 34 – 64
25/9/2022 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 67 -16

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/10/2022 12:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΦΑΙΑΚΑΣ 19 – 68
2/10/2022 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 57 – 35
2/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20-0(α.α)

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)
16/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ
16/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20-0(α.α)

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
22/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΦΑΙΑΚΑΣ
22/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 0-20(α.α)

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)
29/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 0-20(α.α)
29/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20-0(α.α)
12/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΦΑΙΑΚΑΣ
12/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)
19/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
19/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ 0-20(α.α)

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
26/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
26/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΦΑΙΑΚΑΣ 0-20(α.α)

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)
10/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ
10/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20-0(α.α)

 

 

Γ’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ
17/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20-0(α.α)
17/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΦΑΙΑΚΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) 0-20(α.α)
7/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
7/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΦΑΙΑΚΑΣ
14/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
14/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20-0(α.α)

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
28/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)
28/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ
28/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20-0(α.α)

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/2/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
11/2/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΦΑΙΑΚΑΣ
11/2/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 0-20(α.α)

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  

Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (Α , Β, Γ, Δ ) οι οποίες θα αγωνιστούν σε νοκ άουτ αγώνες μπαράζ στις έδρες των πρώτων όπως παρακάτω :

1ος Α’ Ομίλου – 2ος Β’ Ομίλου

1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου

1ος Γ’ Ομίλου – 2ος Δ’ Ομίλου

1ος Δ’ Ομίλου – 2ος Γ’ Ομίλου

Οι νικήτριες ομάδες προκρίνονται για το FINAL FOUR στο οποίο τα ζευγάρια των φιναλίστ θα προκύψουν μετά από κλήρωση .

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.