ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2022 – 2023)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2022 -2023

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/10/2022 16:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 20-0(α.α)
1/10/2022 10:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0-20(α.α)
1/10/2022 16:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0-20(α.α)

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/10/2022 13:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
8/10/2022 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
8/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 20-0(α.α)

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/10/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
22/10/2022 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 20-0(α.α)
22/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/10/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-20(α.α)
29/10/2022 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
29/10/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/11/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
12/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
12/11/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 20-0(α.α)

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19/11/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
19/11/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 20-0(α.α)

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
3/12/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
3/12/2022 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
3/12/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 0-20(α.α)

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/12/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
10/12/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 0-20(α.α)
10/12/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/1/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 20-0(α.α)
7/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
7/1/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/1/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
14/1/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
14/1/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0-20(α.α)

Σύστημα διεξαγωγής : Το Πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δύο Γύρους. Οι ομάδες που κατέλαβαν τις θέσεις 1 – 4 θα αγωνιστούν σε διπλούς αγώνες όπως παρακάτω :

1ος – 4ος (Α)

2ος – 3ος (Β)

Οι νικήτριες ομάδες των διπλών αγώνων θα αγωνιστούν στον Τελικό που θα διεξαχθεί σε ουδέτερο γήπεδο.

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.