ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – 4οςΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/9/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 22 – 79
17/10/2021 11:30 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 45 – 66

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/10/2021 11:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 47 – 63
3/10/2021 12:30 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) 37 – 25

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – K.A.E. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 38 – 93
9/10/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 64 – 33

 

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/10/2021 15:30 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) 62 – 15
16/10/2021 11:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 57 – 35

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
30/10/2021 14:30 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 77-40
07/11/2021 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 28 – 64

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13/11/2021 14:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 20-0(α.α)
14/11/2021 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

  1. Τα αποτελέσματα των Β’ ομάδων δεν θα προσμετρώνται στην τελική βαθμολογία και οι Β’ ομάδες δεν θα προκρίνονται στην επόμενη Φάση.
  2. Προκρίνονται για τη Β ́ ΦΑΣΗ οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από τον 1ο όμιλο και οι τρεις(3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 2,3,4,5. Οι αγώνες της Β ́ ΦΑΣΗΣ, οι Προημιτελικοί θαείναι νόκ άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλο της «ψηλότερα» στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θαοριστεί σε ουδέτερο γήπεδο. ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗΕΔΡΑ.

Β΄ ΦΑΣΗ

1ος 1ου ομίλου – 3ος 2ου ομίλου                  (Α)
1ος 2ου ομίλου – 4ος 1ου ομίλου                  (Β)
2ος 1ου ομίλου – 2ος 2ου ομίλου                  (Γ)
1ος 3ου ομίλου – 3ος 5ου ομίλου                  (Δ)
1ος 5ου ομίλου – 3ος  4ου ομίλου                 (Ε)
1ος  4ου ομίλου – 2ος 3ου ομίλου                 (Ζ)
2ος 5ου ομίλου – 2ος 4ου ομίλου                  (Η)
3ος 1ου ομίλου – 3ος 3ου ομίλου                  (Θ)

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Νικητής Α – Νικητής Δ                                 (Ι)
Νικητής Β – Νικητής Γ                                 (Κ)
Νικητής Ε – Νικητής Ζ                                 (Λ)
Νικητής Η – Νικητής Θ                                (Μ)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Νικητής Ι – Νικητής Κ                                  (N)
Νικητής Λ – Νικητής Μ                                (Ξ)

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής Ν – Νικητής Ξ

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.