ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – 3οςΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/9/2021 09:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. αναβλήθηκε
18/9/2021 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 82-18
Ρεπώ: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/9/2021 11:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 59-30
19/9/2021 09:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 46-55
Ρεπώ: ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/9/2021 18:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
25/9/2021 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Ρεπώ: Α.Γ.Σ.Ι.

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/9/2021 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
26/9/2021 9:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.
Ρεπώ: Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2-3/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
2-3/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9-10/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
9-10/10/2021 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ρεπώ: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16-17/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Γ.Σ.Ι.
16-17/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ρεπώ: ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23-24/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
23-24/10/2021 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ρεπώ: Α.Γ.Σ.Ι.

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
30-31/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
30-31/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ρεπώ: Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13-14/11/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
13-14/11/2021 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

  1. Τα αποτελέσματα των Β’ ομάδων δεν θα προσμετρώνται στην τελική βαθμολογία και οι Β’ ομάδες δεν θα προκρίνονται στην επόμενη Φάση.
  2. Προκρίνονται για τη Β΄ ΦΑΣΗ οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από τους ομίλους  1, 2, οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 3, 5 και  οι δύο (2) πρώτες ομάδες από τον 4ο όμιλο. Οι αγώνες της Β΄ ΦΑΣΗΣ, οι Προημιτελικοί θα είναι νόκ άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλο της «ψηλότερα» στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θα οριστεί σε ουδέτερο γήπεδο. ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΕΔΡΑ.

 

Β΄ ΦΑΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
1ος 1ου ομίλου – 4ος 2ουομίλου   Α
1ος 2ου ομίλου – 4ος 1ου ομίλου   Β
2ος 1ου ομίλου – 3ος 2ου ομίλου   Γ
2ος 2ου ομίλου – 3ος 1ου ομίλου   Δ
1ος 3ου ομίλου – 3ος 5ου ομίλου   Ε
1ος 5ου ομίλου – 3ος 3ου ομίλου   Ζ
1ος 4ου ομίλου – 2ος 5ου ομίλου   Η
2ος 3ου ομίλου – 2ος 4ου ομίλου   Θ

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Α – Νικητής Δ   Ι
Νικητής Β – Νικητής Γ   Κ
Νικητής Ε – Νικητής Ζ   Λ
Νικητής Η – Νικητής Θ   Μ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Ι – Νικητής Κ   N
Νικητής Λ – Νικητής Μ   Ξ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Νικητής Ν – Νικητής Ξ  

 

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.