ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – 3οςΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
07/11/2021 09:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. 42 – 45
18/9/2021 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 82-18
Ρεπώ: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/9/2021 11:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 59-30
19/9/2021 09:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 46-55
Ρεπώ: Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/9/2021 18:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 33 – 64
6/11/2021 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 67 – 16
Ρεπώ: Α.Γ.Σ.Ι.

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/9/2021 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 14 – 60
26/9/2021 9:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. 51 – 39
Ρεπώ: Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
3/10/2021 10:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 32 – 90
3/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 20-0(α.α)
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/10/2021 12:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 79 – 63
13/11/2021 11:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 18 – 74
Ρεπώ: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/10/2021 10:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Γ.Σ.Ι. 27 – 64
17/10/2021 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 76 – 51
Ρεπώ: Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/10/2021 16:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 81 – 41
23/10/2021 10:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 24 – 86
Ρεπώ: Α.Γ.Σ.Ι.

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
31/10/2021 11:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 52 – 28
30/10/2021 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 49 – 48
Ρεπώ: Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13/11/2021 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 92 – 42
14/11/2021 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι 34 – 89
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

  1. Τα αποτελέσματα των Β’ ομάδων δεν θα προσμετρώνται στην τελική βαθμολογία και οι Β’ ομάδες δεν θα προκρίνονται στην επόμενη Φάση.
  2. Προκρίνονται για τη Β ́ ΦΑΣΗ οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από τον 1ο όμιλο και οι τρεις(3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 2,3,4,5. Οι αγώνες της Β ́ ΦΑΣΗΣ, οι Προημιτελικοί θαείναι νόκ άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλο της «ψηλότερα» στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θαοριστεί σε ουδέτερο γήπεδο. ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗΕΔΡΑ.

Β΄ ΦΑΣΗ

1ος 1ου ομίλου – 3ος 2ου ομίλου                  (Α)
1ος 2ου ομίλου – 4ος 1ου ομίλου                  (Β)
2ος 1ου ομίλου – 2ος 2ου ομίλου                  (Γ)
1ος 3ου ομίλου – 3ος 5ου ομίλου                  (Δ)
1ος 5ου ομίλου – 3ος  4ου ομίλου                 (Ε)
1ος  4ου ομίλου – 2ος 3ου ομίλου                 (Ζ)
2ος 5ου ομίλου – 2ος 4ου ομίλου                  (Η)
3ος 1ου ομίλου – 3ος 3ου ομίλου                  (Θ)

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Νικητής Α – Νικητής Δ                                 (Ι)
Νικητής Β – Νικητής Γ                                 (Κ)
Νικητής Ε – Νικητής Ζ                                 (Λ)
Νικητής Η – Νικητής Θ                                (Μ)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Νικητής Ι – Νικητής Κ                                  (N)
Νικητής Λ – Νικητής Μ                                (Ξ)

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής Ν – Νικητής Ξ

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.