ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ –2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/9/2021 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 71 – 29
18/9/2021 12:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε.ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 20-0(α.α)
18/9/2021 19:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/9/2021 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 27 – 55
19/9/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 0-20(α.α)
19/9/2021 12:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0-20(α.α)

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/9/2021 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 20-0(α.α)
25/9/2021 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 45 – 64
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/9/2021 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79 – 34
26/9/2021 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 0-20(α.α)
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 0-20(α.α)

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/10/2021 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 48 – 47
2/10/2021 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 49-86
ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/10/2021 13:30 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)-ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 21-52
9/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0-20(α.α)
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20(α.α)

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/10/2021 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 72 – 17
16/10/2021 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 20-0(α.α)
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/10/2021 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20(α.α)
23/10/2021 11:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 89 – 37
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 0-20(α.α)

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
30/10/2021 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 49 – 70
30/10/2021 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 20-0(α.α)
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/11/2021 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 42 – 33
14/11/2021 13:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 20-0(α.α)
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

  1. Τα αποτελέσματα των Β’ ομάδων δεν θα προσμετρώνται στην τελική βαθμολογία και οι Β’ ομάδες δεν θα προκρίνονται στην επόμενη Φάση.
  2. Προκρίνονται για τη Β ́ ΦΑΣΗ οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από τον 1ο όμιλο και οι τρεις(3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 2,3,4,5. Οι αγώνες της Β ́ ΦΑΣΗΣ, οι Προημιτελικοί θαείναι νόκ άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλο της «ψηλότερα» στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θαοριστεί σε ουδέτερο γήπεδο. ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗΕΔΡΑ.

Β΄ ΦΑΣΗ

1ος 1ου ομίλου – 3ος 2ου ομίλου                  (Α)
1ος 2ου ομίλου – 4ος 1ου ομίλου                  (Β)
2ος 1ου ομίλου – 2ος 2ου ομίλου                  (Γ)
1ος 3ου ομίλου – 3ος 5ου ομίλου                  (Δ)
1ος 5ου ομίλου – 3ος  4ου ομίλου                 (Ε)
1ος  4ου ομίλου – 2ος 3ου ομίλου                 (Ζ)
2ος 5ου ομίλου – 2ος 4ου ομίλου                  (Η)
3ος 1ου ομίλου – 3ος 3ου ομίλου                  (Θ)

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Νικητής Α – Νικητής Δ                                 (Ι)
Νικητής Β – Νικητής Γ                                 (Κ)
Νικητής Ε – Νικητής Ζ                                 (Λ)
Νικητής Η – Νικητής Θ                                (Μ)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Νικητής Ι – Νικητής Κ                                  (N)
Νικητής Λ – Νικητής Μ                                (Ξ)

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής Ν – Νικητής Ξ

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.