ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ –1οςΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/9/2021 12:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 20-0(α.α)
18/9/2021 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50 – 56
18/9/2021 11:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Σ. ΛΕΩΝ 42 – 15

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/9/2021 11:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 56 – 30
19/9/2021 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 32 – 45
19/9/2021 9:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 41 – 56

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/9/2021 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 34 – 50
06/11/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93 46 – 56
06/11/2021 12:00 ΔΑΚ AΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 37 – 39

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/9/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 55 – 18
07/11/2021 15:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 43 – 52
31/11/2021 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 25 – 48

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 33 – 47
2/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 47 – 41
2/10/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93 31 – 51

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/10/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 55 – 39
9/10/2021 11:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 50 – 43
10/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Λ.Φ.Α. 93 20 – 49

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/10/2021 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 43 – 51
16/10/2021 15:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 64 – 43
17/10/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 63 – 43

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
24/10/2021 10:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 32 – 38
23/10/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 51 – 33
23/10/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 52 – 49

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
30/10/2021 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 20-57
30/10/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 53 – 45
30/10/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 48 – 40

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13/11/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 50 – 38
14/11/2021 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 37 – 54
13/11/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 58 – 53

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

  1. Τα αποτελέσματα των Β’ ομάδων δεν θα προσμετρώνται στην τελική βαθμολογία και οι Β’ ομάδες δεν θα προκρίνονται στην επόμενη Φάση.
  2. Προκρίνονται για τη Β ́ ΦΑΣΗ οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από τον 1ο όμιλο και οι τρεις(3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 2,3,4,5. Οι αγώνες της Β ́ ΦΑΣΗΣ, οι Προημιτελικοί θαείναι νόκ άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλο της «ψηλότερα» στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θαοριστεί σε ουδέτερο γήπεδο. ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗΕΔΡΑ.

Β΄ ΦΑΣΗ

1ος 1ου ομίλου – 3ος 2ου ομίλου                  (Α)
1ος 2ου ομίλου – 4ος 1ου ομίλου                  (Β)
2ος 1ου ομίλου – 2ος 2ου ομίλου                  (Γ)
1ος 3ου ομίλου – 3ος 5ου ομίλου                  (Δ)
1ος 5ου ομίλου – 3ος  4ου ομίλου                 (Ε)
1ος  4ου ομίλου – 2ος 3ου ομίλου                 (Ζ)
2ος 5ου ομίλου – 2ος 4ου ομίλου                  (Η)
3ος 1ου ομίλου – 3ος 3ου ομίλου                  (Θ)

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Νικητής Α – Νικητής Δ                                 (Ι)
Νικητής Β – Νικητής Γ                                 (Κ)
Νικητής Ε – Νικητής Ζ                                 (Λ)
Νικητής Η – Νικητής Θ                                (Μ)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Νικητής Ι – Νικητής Κ                                  (N)
Νικητής Λ – Νικητής Μ                                (Ξ)

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής Ν – Νικητής Ξ

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.