ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2008 ΑΓΟΡΙΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2008 ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/2/2022 09:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 71 – 56
3/4/2022 10:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι. 58 – 77
ΡΕΠΩ : ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/1/2022 15:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 53 – 47
23/1/2022 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 83 – 35
ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/1/2022 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. 21 – 86
06/03/2022 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 107 – 46
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13/2/2022 11:15 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 37 – 97
13/2/2022 9:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 85 – 29
ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/2/2022 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 51 – 77
20/2/2022 10:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/2/2022 9:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 67 – 54
27/2/2022 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 89 – 25
ΡΕΠΩ : ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
13/3/2022 9:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 48 – 70
2/4/2022 19:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. 41 – 93
ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/3/2022 16:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 86 – 31
19/3/2022 10:30 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 46 – 90
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/3/2022 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 52 – 32
27/3/2022 09:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. 21 – 72
ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/4/2022 11:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 50 – 51
2/4/2022 11:30 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 39 – 62
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.

 

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

  1. Οι ομάδες (Β) είναι άνευ συναγωνισμού και τα αποτελέσματα των αγώνων τους δεν λαμβάνονται υπόψη στη τελική κατάταξη.
  2. Προκρίνονται για τη Β΄ ΦΑΣΗ οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους  1,2,3,4,6 , και μια (1) ομάδα από τον 5ο όμιλο.
  3. Οι αγώνες της Β΄ ΦΑΣΗΣ, οι Προημιτελικοί θα είναι νόκ άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλο της «ψηλότερα» στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θα οριστεί σε ουδέτερο γήπεδο.
  4. ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΕΔΡΑ.

 

Β΄ ΦΑΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
1ος 1ου  ομίλου – 3ος 2ου ομίλου 16-17/4/2022 Α
1ος 2ου  ομίλου – 3ος 1ου  ομίλου 16-17/4/2022 Β
2ος 1ου  ομίλου – 2ος 2ου  ομίλου 16-17/4/2022 Γ
1ος 3ου  ομίλου – 3ος 4ου  ομίλου 16-17/4/2022 Δ
1ος 4ου  ομίλου – 3ος 3ου  ομίλου 16-17/4/2022 Ε
1ος 5ου  ομίλου – 3ος 6ου  ομίλου 16-17/4/2022 Ζ
1ος 6ου  ομίλου – 2ος 4ου ομίλου 16-17/4/2022 Η
2ος 6ου  ομίλου – 2ος 3ου  ομίλου 16-17/4/2022 Θ

 

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Α – Νικητής Β 30/4-1/5/2022 Ι
Νικητής Γ – Νικητής Δ 30/4-1/5/2022 Κ
Νικητής Ε – Νικητής Ζ 30/4-1/5/2022 Λ
Νικητής Η – Νικητής Θ 30/4-1/5/2022 Μ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Ι – Νικητής Κ 7-8/5/2022 N
Νικητής Λ – Νικητής Μ 7-8/5/2022 Ξ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Νικητής Ν – Νικητής Ξ 14-15/5/2022

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.