ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2008 ΑΓΟΡΙΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2008 ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/2/2022 15:45 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 0-20(α.α)
5/2/2022 16:15 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 52 – 66
ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/2/2022 12:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 43 – 48
22/1/2022 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/1/2022 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72 – 53
30/1/2022 14:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0-20(α.α)
ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/4/2022 14:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 23 – 59
12/2/2022 14:45 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 46 – 35
ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/2/2022 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
19/3/2022 12:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 54 – 48
ΡΕΠΩ : Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/2/2022 12:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
26/2/2022 13:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 47 – 43
ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/3/2022 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ- Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 71 – 39
12/3/2022 14:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20(α.α)
ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/3/2022 13:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 65 – 58
19/3/2022 18:15 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20-0(α.α)
ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/3/2022 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 69 – 39
2/4/2022 12:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 46 – 91
ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/4/2022 14:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20(α.α)
9/4/2022 18:15 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 61 – 60
ΡΕΠΩ : Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

  1. Οι ομάδες (Β) είναι άνευ συναγωνισμού και τα αποτελέσματα των αγώνων τους δεν λαμβάνονται υπόψη στη τελική κατάταξη.
  2. Προκρίνονται για τη Β΄ ΦΑΣΗ οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους  1,2,3,4,6 , και μια (1) ομάδα από τον 5ο όμιλο.
  3. Οι αγώνες της Β΄ ΦΑΣΗΣ, οι Προημιτελικοί θα είναι νόκ άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλο της «ψηλότερα» στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θα οριστεί σε ουδέτερο γήπεδο.
  4. ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΕΔΡΑ.

 

Β΄ ΦΑΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
1ος 1ου  ομίλου – 3ος 2ου ομίλου 16-17/4/2022 Α
1ος 2ου  ομίλου – 3ος 1ου  ομίλου 16-17/4/2022 Β
                 2ος 1ου  ομίλου – 2ος 2ου  ομίλου 16-17/4/2022 Γ
1ος 3ου  ομίλου – 3ος 4ου  ομίλου 16-17/4/2022 Δ
1ος 4ου  ομίλου – 3ος 3ου  ομίλου 16-17/4/2022 Ε
1ος 5ου  ομίλου – 3ος 6ου  ομίλου 16-17/4/2022 Ζ
                 1ος 6ου  ομίλου – 2ος 4ου ομίλου 16-17/4/2022 Η
2ος 6ου  ομίλου – 2ος 3ου  ομίλου 16-17/4/2022 Θ

 

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Α – Νικητής Β 30/4-1/5/2022 Ι
Νικητής Γ – Νικητής Δ 30/4-1/5/2022 Κ
Νικητής Ε – Νικητής Ζ 30/4-1/5/2022 Λ
Νικητής Η – Νικητής Θ 30/4-1/5/2022 Μ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Ι – Νικητής Κ 7-8/5/2022 N
Νικητής Λ – Νικητής Μ 7-8/5/2022 Ξ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Νικητής Ν – Νικητής Ξ 14-15/5/2022

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.