ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2008 ΑΓΟΡΙΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2008 ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/2/2022 13:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 20-0(α.α)
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) 0-20(α.α)
5/2/2022 12:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 44 – 55

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/1/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 0-20(α.α)
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 20-0(α.α)
22/1/2022 12:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 32 – 91

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/1/2022 13:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 74 – 33
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 0-20(α.α)
30/1/2022 12:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) 65 – 62

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/2/2022 13:30 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 41 – 63
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-20(α.α)
12/2/2022 13:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) 20-0(α.α)

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 20-0(α.α)
20/2/2022 11:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 43 – 110
19/2/2022 13:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 0-20(α.α)

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/2/2022 15:30 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ –Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 40 – 78
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 0-0(α.α)
26/2/2022 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 57 – 23

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/3/2022 13:15 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) 20-0(α.α)
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 0-20(α.α)
12/3/2022 12:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 70 – 39

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/3/2022 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 36 – 47
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 20-0(α.α)
19/3/2022 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 20-0(α.α)

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/3/2022 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 43 – 32
ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 20-0(α.α)
26/3/2022 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 0-20(α.α)

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 0-20(α.α)
9/4/2022 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 82 – 37
10/4/2022 12:30 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) 20-0(α.α)

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

  1. Οι ομάδες (Β) είναι άνευ συναγωνισμού και τα αποτελέσματα των αγώνων τους δεν λαμβάνονται υπόψη στη τελική κατάταξη.
  2. Προκρίνονται για τη Β΄ ΦΑΣΗ οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους  1,2,3,4,6 , και μια (1) ομάδα από τον 5ο όμιλο.
  3. Οι αγώνες της Β΄ ΦΑΣΗΣ, οι Προημιτελικοί θα είναι νόκ άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλο της «ψηλότερα» στη βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θα οριστεί σε ουδέτερο γήπεδο.
  4. ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΕΔΡΑ.

 

Β΄ ΦΑΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
1ος 1ου  ομίλου – 3ος 2ου ομίλου 16-17/4/2022 Α
1ος 2ου  ομίλου – 3ος 1ου  ομίλου 16-17/4/2022 Β
                 2ος 1ου  ομίλου – 2ος 2ου  ομίλου 16-17/4/2022 Γ
1ος 3ου  ομίλου – 3ος 4ου  ομίλου 16-17/4/2022 Δ
1ος 4ου  ομίλου – 3ος 3ου  ομίλου 16-17/4/2022 Ε
1ος 5ου  ομίλου – 3ος 6ου  ομίλου 16-17/4/2022 Ζ
                 1ος 6ου  ομίλου – 2ος 4ου ομίλου 16-17/4/2022 Η
2ος 6ου  ομίλου – 2ος 3ου  ομίλου 16-17/4/2022 Θ

 

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Α – Νικητής Β 30/4-1/5/2022 Ι
Νικητής Γ – Νικητής Δ 30/4-1/5/2022 Κ
Νικητής Ε – Νικητής Ζ 30/4-1/5/2022 Λ
Νικητής Η – Νικητής Θ 30/4-1/5/2022 Μ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
Νικητής Ι – Νικητής Κ 7-8/5/2022 N
Νικητής Λ – Νικητής Μ 7-8/5/2022 Ξ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Νικητής Ν – Νικητής Ξ 14-15/5/2022

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.