ΠΑΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ –A’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 – 2022

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/9/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 68 – 11
11/9/2021 12:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 85 – 30
12/9/2021 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 35-52
11/9/2021 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. 58 – 36

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/9/2021 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 54 – 61
18/9/2021 9:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93 32-70
18/9/2021 17:00 ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 61 – 62
18/9/2021 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. –ΠΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 26-69

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/10/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
16/10/2021 12:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
16/10/2021 15:15 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
16/10/2021 13:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/9/2021 17:30 ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
25/9/2021 17:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93
25/9/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
25/9/2021 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
30/10/2021 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
26/9/2021 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
30/10/2021 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
26/9/2021 14:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
3/10/2021 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3/10/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
3/10/2021 12:00 ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
3/10/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/10/2021 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93
9/10/2021 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
9/10/2021 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
9/10/2021 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
24/10/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93
24/10/2021 14:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
24/10/2021 15:30 ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
24/10/2021 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/11/2021 13:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
7/11/2021 11:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
7/11/2021 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
7/11/2021 ΔΑΚ ΝΕΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/11/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
21/11/2021 12:30 ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93
21/11/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
21/11/2021 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
28/11/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
28/11/2021 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
28/11/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
28/11/2021 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/12/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12/12/2021 14:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93
12/12/2021 12:00 ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
12/12/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.

 

 6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/12/2021 12:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
19/12/2021 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ -Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
19/12/2021 14:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
19/12/2021 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/1/2022 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9/1/2022 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
9/1/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
9/1/2022 15:30 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.